Presunúť na hlavný obsah

Má šarm a status dámy naveky: Žena na foto má 71 rokov, no vyzerá na 50, a to ste ešte nevideli jej mamu

Zábava

Vyzerá to skutočne ako zázrak. Susan Lucci popiera svojím vzhľadom zákony prírody a šarm z nej srší na diaľku. A keď uvidíte jej mamu, nebudete veriť už vôbec ničomu.

Americká herečka Susan Lucci je miláčikom nielen filmového plátna, ale aj spoločenského života. Brunetka, ktorá si udržiava svoju líniu pravidelným pohybom, vás svojím vzhľadom skutočne očarí. Práve kvôli perfektne udržiavanej postave a vzhľadu celkovo ju sledujú desaťtisícky fanúšikov. 

Čítajte tiež: Kate Middleton sa inšpiruje štýlom princeznej Diany: Pozrite sa na ich rovnaké outfity, ktoré prilákali pozornosť

Jej sláva ožila na Instagrame

Susan všade, kam príde, strháva na seba pozornosť. Keď si pred dvomi rokmi založila účet na sociálnej sieti Instagram, zrejme sa jej ani nesnívalo, že vzbudí rad fanúšikov. Svojím nekonečným šarmom si táto dáma dokáže získať každého. 

Na svojom profile zverejňuje inšpiratívne videá, v ktorých cvičí. Konkrétne cviky sú pre zvedavé oči fanúšičiek lákavé, sledovanosť týchto videí je skutočne vysoká. Susan tak ide príkladom, že v zdravom tele zdravý duch. Dokonca navrhla svoju vlastnú líniu športového oblečenia a ovplyvnila životy mnohým ženám.

VIDEO: Sledujte, aké cviky Susan pravidelne robí a inšpirujte sa nimi v pohodlí domova

 

Susan má 71, so svojou mamou si zaslúžia poklonu

Okrem ukážkového prístupu k aktívnemu životu má Susan zrejme šťastie aj v prípade genetickej výbavy. Napriek tomu, že jej vek odráža číslo 71 rokov, vzhľad hovorí niečo iné. Minimálne dvadsať rokov dolu. Keď nestíhate lapať po dychu, prichádza ešte jedna obdivuhodná správa.

 

Mama Susan je s ňou spoločne na fotografii zo začiatku tohto roka. Pohľad na tieto dve dámy dokazuje, ako má život zmysel a v každom veku svoje čaro, len treba mať otvorené oči. 

Tipovali by ste, že má Susan 71 rokov?

spolu hlasovalo 581 ľudí

Áno
143
Nie
438

- Najčítanejšie -