Presunúť na hlavný obsah

Trendy babička je hviezdou sociálnych sietí: 88-ročná dáma tvrdí, že vek je len číslo a jej fotografie sú toho dôkazom

Feminity

Je divoká nespútaná a zábavná. A hoci má tesne pred deväťdesiatkou, táto žena nemôže chýbať na žiadnej prominentnej párty.

Baddie Winkle má na instagrame tri milióny fanúšikov. Hovoria o nej ako o najkúlovejšej babičke na svete. I keď jej ťahá na 90, medzi jej kamarátky patrí Rihanna, či Miley Cyrus. Niektorí by povedali, že jej na staré kolená začalo byť všetko jedno. No za jej bláznivým "alter egom" sa skrýva naozaj smutný príbeh.

Prečítajte si: 50 najúžasnejších múdrostí života, ktoré si neuvedomujeme: Pozrite si najžiadanejší článok zo všetkých

Život sa s ňou nemaznal

Baddie sa vlastným menom volá Helen Ruth van Winkle. Bola typickou dôchodkyňou. Vychovala dve deti, má 8 vnúčat a tri pravnúčatá. Celý život prežila s milovaným manželom. Na 35. výročie svadby ho však stratila. O niekoľko mesiacov podľahol ťažkej chorobe aj jej 46-ročný syn. A Helen tieto dve tragédie zlomili srdce. Tvrdí, že plakala všade, kam prišla a trvalo jej roky, kým sa z toho dostala.

Občas je len typickou dôchodkyňou

Helen chodí do rovnakého kostola už 40 rokov. Má kamarátky vo svojom veku, hráva s nimi karty, chodí na plávanie. Snaží sa udržať sa v dobrej fyzickej kondícii, no cigariet sa nemieni vzdať.

Skutočná ”fashionistka”

Módu milovala od malička. Raz ju vnučka obliekla do jej oblečenia a tá fotka obletela celý svet. Tak sa zrodila Baddie Winkle. Vtedy si povedala, že toto bude spôsob, ktorým zabudne na smútok a začala novú kapitolu života.

Mladí ju zbožňujú

Na instagrame víta svojich fanúšikov vetou: "Kradnem vám mužov už od roku 1928." Bolo to len pred tromi rokmi a z tejto babičky sa stala svetová celebrita. Hrala v mnohých reklamách, pozývajú ju do televíznych šou na celom svete. Na odovzdávanie hudobných cien si ju dokonca pozvala samotná Miley Cyrus. Energia mladých ľudí ju nabíja radosťou a znovu má chuť žiť. Priznáva, že to nebolo ľahké, ale život je príliš krátky na to, aby človek stále len smútil. Niekedy je nový začiatok to, čo dokáže človeka vrátiť späť do života. 

Neprehliadnite: Jedenásť výrokov ikonickej Audrey Hepburn, ktorými by sa mala riadiť každá z nás

Videá, na ktorých tancuje či bláznivé fotky jej robia samotné vnúčence. Sú zo svojej modernej babičky nadšené. A ako inak, nesmierne ju milujú. Veď uznajte, kto by nechcel mať takúto štýlovú a modernú babičku? Navyše ak je opäť šťastná. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus