Presunúť na hlavný obsah

Z obyčajných "smrteľníkov" najsledovanejšie hviezdy internetu: Pozrite, čím (ne)tradičným zaujali!

Zábava

Títo ľudia sa preslávili svojou výnimočnou mysľou a tým, na akých neuveriteľnejších veciach dokázali zbohatnúť. Či už ide o časti tela alebo o naozaj kuriózne záležitosti, títo ľudia sa stali hviezdami internetu.

 

Najsexi zadoček - Jen Selter

Ženu s najpopulárnejším pozadím sme vám už predstavovali. Neustále si drží prvú priečku medzi internetovými „celebritami“ a jej sexi zadoček obletel snáď celý svet. Nehovoriac o tom, že svojej majiteľke zarobil už slušný obnos peňazí. Instagramová kráľovná má momentálne takmer tri a pol milióna fanúšikov, čo jej vynieslo prvé miesto v našom pomyselnom rebríčku.

Najbláznivejšia fanúšička - Laina Walker

Svoju, až psychotickú lásku k Justinovi Bieberovi, ukázala dievčina tak, ako sa patrí. Reagovala na súťaž, ktorú spustil spomínaný spevák. V nej žiada mladé dievčatá o to, aby vymýšľali nové texty na propagáciu svojej novej vôňe. Jednou z týchto dievčat bola aj Laina, ktorá mu poslala nielen text k piesni, ale rovno hotové video aj s celou piesňou, vrátane hudby. Bieber má neuveriteľný vplyv na tínedžerky a tak niet divu, že sa zúčastnilo množstvo posadnutých dievčat. Laina vo videu pôsobí naozaj ako blázon. Nečudo, že spustila vlnu reakcii, za ktorú si vyslúžila druhé miesto. Jej videoklip totiž za veľmi krátky čas nazbieral deväť miliónov komentárov!

Nečakane najúspešnejšia fotografia - Sammy Griner

Keď mal Sammy jedenásť mesiacov, rozhodol sa, že bude jesť piesok. V tej chvíli,keď mu ho jeho mama chcela vybrať z úst, zatváril sa tak, že to musela hneď odfotiť. Fotku síce uverejnila, ale iba pre rodinu a priateľov. Dostala sa však na verejnosť a obletela cely svet. Čoskoro sa stal Sammy najznámejším dieťatkom. Dnes má už šesť rokov a neustále jeho mame volajú, či môžu jeho fotku použiť na komerčné účely.

Najštýlovejší chlap – Alonso Mateo

Najštýlovejší „chlap“ má iba päť rokov! Malý Španiel je syn módnej stylistky a úspešného finančníka, vďaka ktorému sa Alonsova mama môže naplno realizovať. Alonso má svoj vlastný instagram, na ktorom dennodenne pribúdajú nové a nové fotografie. Tento malý chlapček rozdelil svet módy na dva tábory, z ktorých jeden ho miluje a druhý je pohoršený. Vo svojom nízkom veku sa tak Alonso chtiac – nechtiac, stal najštýlovejším „chlapom“.

Žena s biliónom kliknutí - Jenna Marbles

Táto „obyčajná“ blondínka dosiahla to, čo sa podarí iba málo komu. Vtipnými videami si získala ľudí po celom svete, vďaka ktorým teraz Jenna zarába jedna radosť. Ako sama povedala pre New York Times, zarába viac, ako by mohla kedy minúť. Jej videá vypovedajú o problémoch bežných ľudí. Neváha ani parodovať Lady Gagu alebo akúkoľvek inú hviezdičku. Z dievčaťa, ktoré utieralo spotené solária po ľuďoch, sa tak stala milionárka, ktorá zdieľa svoj život s celým svetom.

Najpopulárnejšia video bloggerka - Bethany Mota

Jej videá pozná hádam každý. Odkedy existujú sociálne média, je táto, iba osemnásť ročná dievčina, najpopulárnejšou video bloggerkou. Jej kanál má viac, ako päť miliónov predplatiteľov, čo je viac, ako majú mnohé hollywoodske hviezdy alebo módne časopisy svetových mien. Dokonca si ju začali vyhľadávať a oslovovať módne domy, ktoré vďaka jej novým kolekciám šperkov a oblečenia, začali vykazovať oveľa vyššie zisky.

Najkreatívnejšia športovkyňa - Michelle Jenneke

Austrálska bežkyňa a prekážkarka rozhodne vie, ako na seba upútať pozornosť. Pri štarte, keď sa predstavujú bežci sa rozhodla, že zabaví publikum a možno upúta aj potenciálnych sponzorov. Začala vrtieť zadkom, bokmi a skákala hore – dole. Je to neuveriteľné, ale sponzori sa naozaj ozvali a v ten deň sa jej sláva spečatila. Tohto jej počinu sa ihneď chytili značky zvučných športových mien, ktoré ju oslovili s návrhom na spoluprácu.

- Najčítanejšie -