Presunúť na hlavný obsah

Recept na šťastie odhalený: Táto technika vám zmení život od základov!

Zdravie

Všetci túžime po šťastnom živote plnom lásky a zdravia. Nič však nie je nemožné. Chcete vedieť ako ho dosiahnuť?

Vraj sú to len myšlienky, ktoré vytvárajú našu realitu. Práve tejto myšlienky sa držia aj rôzni šamani, ktorí prikladajú najväčšiu moc ľudskej psychike. Podľa nich je to vnútorný svet, ktorý dokáže nemožné. Každá choroba sa vraj dá vyliečiť, ak milujete sami seba! Ho'oponopono je staré havajské učenie, ktoré pomohlo ľuďom na celom svete.

Stav nula

Rozpoloženiu, ktoré je pri tejto technike potrebné dosiahnuť, sa hovorí stav nula. Je to niečo ako návrat do nastavenia, kde ešte nie sme poznačení spomienkami, vzorcami správania či nečistými myšlienkami. Táto forma liečenia funguje však iba vtedy, ak sa rozhodnete prevziať na seba stopercentnú zodpovednosť za svoj život. Musíte byť rozhodnutí, že sa nenecháte ničím a nikým ovplyvniť, a svoj šťastný život si vybudujete sami.

Preč z kruhu

Vždy máte na výber! Môžete žiť z minulosti, alebo ísť dopredu. Ak ste si vybrali druhú možnosť, mali by ste si vyčistiť myseľ od starých návykov ešte predtým, ako príde k ch „vyhroteniu“. Energie negatívnych spomienok totiž môžu naštartovať aj chorobu. Ho'oponopono učí, ako pochopiť, prečo veci sú tak ako sú a ukazuje cestu ku šťastiu a rovnováhe.

Očistný proces

Pozostáva z opakovania a precítenia štyroch základných mantier. Práve tie vás totiž predurčujú na šťastný život. Každý deň ráno a večer by ste si ich mali nahlas povedať a zamyslieť sa nad ich významom.

Milujem Ťa

Vačšinou toto slovné spojenie používame, keď chceme niekomu dať najavo našu lásku. Pri očistnom rituáli vysielame pri jeho opakovaní do vesmíru najsilnejšu formu energie, liek na všetky bolesti.

Ospravedlňujem sa

Za svoje skutky by sme mali prijať zodpovednosť. Prejav ľútosti je nie je slabosť.

Prosím, odpusť mi

Odpúšťať by sme mali nielen ostatným, ale najmä sebe. Len tak sa dokážeme oslobodiť.

Ďakujem Ti

Pokorne poďakujte za všetko – dobré aj zlé, čo vám prišlo do cesty. Každý deň, kedy máte šancu na zmenu či osobný rast, je nový nepopísaný list.

Ak ste doteraz tieto slová vyslovovali bez toho, aby ste si uvedomovali ich reálny význam, máte príležitosť to zmeniť. K očisteniu totiž príde len vtedy, ak ich budete myslieť naozaj úprimne. Bez zištných cieľov. Výsledky v podobe úspechov v každej sfére života, na seba nenechajú dlho čakať.

- Najčítanejšie -