Presunúť na hlavný obsah

10 zúfalých klišé, ktoré používa každá zlatokopka, keď ju muž pošle k vode

Partnerské vzťahy

Žiadna zlatokopka si po rozchode s mužom neprizná, že jednoducho zlyhala a muža omrzela. Snaží sa z toho vyjsť ako hrdinka a toto je najčastejších 10 klišé, ktoré k tomu využíva!

„Prestala som mu rozumieť“

Prestala ste ho baviť. Jednoduchý fakt, s ktorým sa treba vedieť len zmieriť a urobiť v budúcnosti všetko preto, aby ste muža neomrzeli po takej krátkej dobe, akou je necelý rok.

„Bola som naňho až príliš dobrá“

Od zlatokopky sa očakáva, že bude jedine milá a dobrá, inak by si ju žiadny bohatý muž nenasťahoval priamo k sebe domov. Takže problém bude zrejme niekde inde.

„Nie, nebola v tom žiadna iná štetka“

Žiadna iná štetka? Niektorým ženám sebavedomie rozhodne nechýba a napriek tomu, že o mužovi „svojich snov“ vedia, že bol voči všetkým svojim bývalým záletník, ony sa cítia jedinečné aj v tomto smere.

„Našťastie som s ním v poslednom čase nespávala“

Priznať nahlas niekomu, že sexovať s mužom, ktorý po fyzickej stránke nevyzerá bohvieako príťažlivo chce veľké sebapremáhanie. Nečudujte sa ale, veď tieto paničky museli mať poriadne silný žalúdok počas uplynulých dní strávených v posteli s týmto chlapíkom.

„Keď sa zamyslím, ani sama nechápem, že som to s ním tak dlho vydržala“

Najlepšía obrana je obrátiť útok na svoju osobu na druhého. Keď sa však nad tým zamyslíme, toto môže byť zrejme jediná pravda, akú tieto pipky povedia.

„Takého chlapa ako bol on k životu naozaj nepotrebujem“

Omyl, zlatokopky práveže potrebujú presne taký typ chlapa.  Je nám to ľúto., ale málokedy sú sebestačné a náročnejší muži by s nimi nevydržali ani deň.

„Konečne sa môžem venovať sama sebe“

Nič proti týmto ženám ale „konečne sa môžem venovať sama sebe?“. Zlatokopky sa väčšinou počas pobytu u svojho drahého venujú len sami sebe (okrem večerov, to sa venujú aj opačnému pohlaviu).

„U muža mi nejde o peniaze, vážne“

Trafená hus zagága a veľmi ľahko sa hovorí, že vám nejde o peniaze, keď ich už v tom momente máte dostatok a ste zabezpečená. Jednoducho, tieto ženy si to vedia vždy zariadiť bez toho, aby sa cítili trápne.

„Keby teraz za mnou začal doliezať, určite by som sa k nemu nevrátila“

Táto veta svedčí o tom, že „poškodená“ rozhodne nie je nad vecou. Neustále premýšľa a dúfa, že muž k nej príde a kľakne si na kolená. Takých ako je ona však on môže mať zo dňa na deň, tak prečo by to robil.

„Takú, ako ja, len tak ľahko nenájde“

Toto si o sebe myslí každá žena a v niektorých prípadoch to aj býva pravda. V tomto však nie. Žijeme v dobe, kedy je konkurencia čoraz väčšia a pri zlatokopkách to platí dvojnásobne.

- Najčítanejšie -