Presunúť na hlavný obsah

Photoshop dokáže naozaj zázraky: Pozrite si prehnané retuše celebrít, ktoré sú na nepoznanie!

Zahraničné celebrity

Zabudnite na celulitídu, strie, faldíky a iné kozmetické prehrešky. Pod rukou šikovného grafika miznú všetky nedokonalosti ako šibnutím čarovného prútika. Z hviezd sa tak stávajú ešte dokonalejšie bytosti ako ich poznáme.

Christina Aguilera

Blondínka so štíhlym telom sa rokmi v šoubiznise poriadne vypásla! Zo sexice sa po tehotenstve stala žena, ktorej kilá navyše svietili široko ďaleko ako poznávacie znamenie.

Kim Kardashian

Brunetka s kyprým telom nemôže konkurovať vychudnutým modelkám, no keď si pozrieme jej titulkové fotky, hneď je jasné, že v jej prípade šiel photoshop na plné obrátky.

Kate Winslet

Na titulke magazínu GQ všetkých šokovala postavičkou ako lusk. Z bežných fotografií je však jasné, že v prípade Kate museli grafici použiť retuš.

Jennifer Lopez

Žena s najznámejším zadkom sveta sa stále môže pýšiť skvelou figúrou, no miery 90-60-90 naozaj nedosahuje. Preto ju na obálku magazínu Glamour museli trošku vylepšiť.

Kelly Brook

Sexica Kely Brook má od jej vyretušovaného alter ega poriadne ďaleko! Prevísajúce bruško, silné stehná... Človek by ani neveril, že ide o jednu a tú istú osobu.

Britney Spears

Vždy bola pevná. Je už takmer tradíciou, že speváčku pri fotení musia vylepšovať, nakresliť jej brušné svaly a tieňovať krivky až do zbláznenia.

Beyoncé

Čokoládová diva mala vždy väčší zadok a silnejšie stehná. Tých sa však bleskurýchlo vždy zbaví zásahom photoshopu. Čarovný to nástroj!

Mariah Carey

Mariah bola na začiatku kariéry útle dievča s nekonečnými nohami a sexi figúrou. Sama však priznala, že celý život diétuje, aby nejak vyzerala. Ale na albume je vždy za hviezdu, čo poviete?

- Najčítanejšie -