Presunúť na hlavný obsah

Fashion ikony od plienok: Toto sú najštýlovejšie deti sociálnych sietí

Feminity

Deti s vlastným šatníkom, šperkami a kolekciou doplnkov. Mamy ich učia, čo je IN v móde, čo sa k čomu hodí, aké materiály sú najkvalitnejšie a oplatí sa do nich investovať. Pritom mnohé nechodia ani do škôlky.

Tieto deťúrence sú mimoriadne populárne a na sociálnych sieťach majú milióny fanúšikov. Ide o novodobý fenomén, ktorému podlieha čoraz viac módou posadnutých mamičiek. Svoje deti obliekajú do šiat svetových návrhárov, investujú množstvo peňazí do ich kozmetiky a snažia sa svoje bábätká na fotkách štylizovať do čo najkrajších póz. Ich maminy sú skutočné fashion maniačky. A preto sa základy dokonalého stylingu, snažia svojim drobcom vštepovať skutočne od malička.

Millie-Belle

Millie-Belle len nedávno oslávila tretie narodeniny, no napriek tomu sa môže popýšiť titulom najpopulárnejšieho bábätka na instagrame. Mama ju fotí od narodenia. Vždy vyberie najlepší aktuálny model a poctivo sleduje všetky trendy. Nájde čo najatraktívnejšie prostredie a začína sa skutočné fotenie. Ak ste si však mysleli, že jedinou úlohou  Millie - Belle je rozdávať úsmevy a milé pohľady, mýlili ste sa. Toto dievčatko sa vďaka svojej mame stalo tvárou detských produktov, oblečenia, doplnkov a topánočiek. Ako ročná už zarábala a jej mesačný príjem je viac ako slušný. Z Millie - Belle je malá odborníčka na módu a pritom nevie ešte ani poriadne rozprávať.

Freya

Freya presne vie, o čom je svet štýlovej módnej ikony. Hoci ubehlo len pár mesiacov odvtedy, čo sfúkla svoju prvú sviečku na torte, vyskúšala na sebe už stovky módnych outfitov, za ktoré by sa nemusela hanbiť žiadna modelka. Mama ju zbožňuje obliekať a fotiť. Spravila tak zo svojej dcérky nesmierne populárne bábätko. Ľudia z celého sveta jej posielajú nové kusy oblečenia a mašle, nosením ktorých si Freya získala srdcia mnohých fanúšikov. Dievčatko v nich vyzerá skutočne milo a neodolateľne. Najnovšie ju oslovili nafotiť novú koleciu detského oblečenia pre známy módny dom. 

Haily

Haily má len 6 rokov, no móde sa rozumie ako najväčšia profesionálka. Jej instagramový profil má 137 tisíc fanúšikov. Populárnou sa stala ako trojročná. Vtedy si jej fotky všimol známy fotograf a angažoval ju do reklamy. Odvtedy sa jej kariéra rozbehla neuveriteľnou rýchlosťou. A ponúk stále len pribúda. Haily je jednou z detí, ktoré na sociálnych sieťach dávajú rady iným a propagujú rôzne značky oblečenia. Dnes už si vie povedať, čo sa jej páči a čo nie. A vraj by svoj život nikdy nemenila.

Hoci môže niekto takýto spôsobob prezentácie bábätiek a malých detí odsudzovať, tieto deti vyzerajú spokojne a šťastne. Len čas ukáže, či to pre ne bola tá nejlepšia cesta.

- Najčítanejšie -