Presunúť na hlavný obsah

Zbystrite pozornosť, dámy! V tejto krajine sa štatisticky nachádza najkrajší muž, dostane do kolien aj vás?

Zábava

Ak ste niekedy rozmýšľali nad roadtripom, určite sa zastavte aj do neďalekého Talianska. Okrem svetoznámej chutnej pravej talianskej pizze tam nájdete aj najkrajšieho muža. Aj vás dostal do kolien?

Zoznámte sa s úspešným talianskym blogerom Marianom Di Vaio. 29-ročný muž z Assisi sa svojím vzhľadom dostal do rebríčka najkrajších mužov sveta. Nie je to však všetko, čím dokáže zaujať. Venuje sa herectvu a módnemu navrhovaniu. Značky ako Hugo Boss a Maserati si tohto fešáka dokonca vybrali aj za svojho ambasádora.

Neprehliadnite: Horúci favoriti na letnú dovolenku 2019: Je medzi nimi tiež krajina, ktorú spopularizovali Meghan a Harry

V roku 2016 Mondadori vydal svoju prvú autobiografickú knihu s názvom My Dream Job, ktorá zožala obrovský úspech a nie len v Taliansku, ale aj po celom svete.

Pri pohľade na vycibrený štýl obliekania tohto talianskeho žrebca je každému jasné, že jeho životná cesta ho vedie najmä modelingom. Založil si vlastný blog s názvom MDVSTYLE, na ktorom radí mužom, ako sa majú čo najlepšie obliekať. Ponúka aj tipy na rôzne vlasové účesy v podobe inštruktážnych videí, ktoré možno nájsť prevažne na Youtube.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie destinácie na zásnuby v roku 2019: Čarovné miesta, ktoré vykúzlia nezabudnuteľnú atmosféru

Základom úspechu, ako zaujať je sako

Základom jeho inšpiratívnych outfitov je kvalitné sako, od ktorého sa odvíja zvyšok. Jeho štýl obliekania možno zaradiť medzi casual chic a preppy styl. Mariano však musí mať v šatníku aj tieto 4 veci, bez tričiek, kožených topánok, tenisiek od značky Pumy, chino nohavíc by sa jednoducho nezaobišiel.

Ak vás tento fešák zaujal, máme pre opačné pohlavie smutnú správu. V septembri 2015 sa oženil s Eleonorou Brunacci. Mariana sleduje na Instagrame viac ako 6 miliónov ľudí. Je považovaný za módnu ikonu 21. storočia. No vedeli ste, že on sám je v súkromí dosť skromný? To sa tak často u  populárnych ľudí nevidí.

Páči sa vám tento typ mužov?

spolu hlasovalo 289 ľudí

Áno
198
Nie
91

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus