Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie módne ikony sveta: Čo spája Victoriu Beckham, Kate Middleton a kúzelnú Audrey Hepburn?

Zahraničné celebrity

Kráľovné elegancie, šarmu a módneho vkusu. Aj tak možno definovať tieto tri ženy. Čo však spája Victoriu, Kate a Audrey okrem dokonalého vzhľadu a štýlu?

Milujeme ich štýl, vkus, pohľad na svet aj život. Mnohé ich výroky máme hrubo podčiarknuté v mysli a v krízových situáciách si na ne spomenienme. Tieto ženy totiž vždy hýbali a aj doteraz hýbu svetom. Nielen svetom módy. Udávajú trendy, majú tisícky followeriek a jednoducho sú večné a nadčasové. Vďačia za to v podstate jednej veci. Tušíte akej? 

Mohlo by vás zaujímať: J Lo sa ide po štvrtýkrát vydávať? Kto a aký príbeh sa však skrýva za jej predchádzajúcimi manželstvami?

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn aspoň vždy navonok dýchala sebavedomím a medzi módnymi ikonami bude mať patričné a nezastupiteľné miesto navždy. Aj v čase, keď jej dievčenskú tvár už zdobili vrásky, si zachovávala svoju krehkosť, pôvab a zasnenosť. Za každých okolností pôsobila ako jemná princezná, ktorú sa nedalo nemilovať. V súkromí nedala dopustiť na ležérnu, nenútenú eleganciu. No a malé čierne, sa nám budú hádam naveky spájať práve s ňou. Takisto aj capri nohavice, trenčkoty, k tomu nízke balerínky a šatka do vlasov. Presne to bola Audrey.  Prirodzená, krásna žena, ktorá dokázala s gráciou starnúť. 

Kate Middleton 

Kate si snáď inak ako večne perfektne upravenú, bez akejkoľvek chybičky a úsmevu už nevieme predstaviť. Miluje jednoduchý štýl, zemité a pastelové farby, no a kombinovať prestížnych návrhárov s bežnou konfekciou vie lepšie ako ktokoľvek iný. Rovnako ako Audrey aj Kate je vyznávačkou minimalizmu, ktorý jej bol blízky aj už v čase, keď ešte nebola členkou kráľovskej rodiny. Nebojí sa starnúť prirodzene a akékoľvek vylepšenia od plastických chirurgov, by ste na nej hľadali márne. Dokonca v niekoľkých rozhovoroch priznala, že za každú svoju mimickú vrásku je vďačná. 

Čítajte tiež: Jennifer Lopez nezaháľa a svoje telo neustále vie ako potrápiť: 49-ročná latino diva takto chodí do fitka

Victoria Beckham

Bývalá ”Spajska”, manželka Davida Beckhama, uznávaná módna návrhárka, Victoria Beckham sa v živote určite nenudí. Táto žena, je ako tajfún. Jednoducho nezastaviteľná perfekcionistka. Vždy chce, aby všetko bolo tip - top a očakáva od seba 100% výsledky úplne vo všetkom. V jej šatníku dominujú rovné, jednoduché strihy, prírodné materiály, zemité tóny a nesmrteľná čierna, ktorá k nej neodmysliteľne patrí. Aj keď nie je práve z kategórie žien, ktoré rozdávajú úsmevy na všetky strany, vyžaruje z nej pohoda, spokojnosť a my ju takto milujeme. 

Toto ich spája

Všetky tri sú krásne, sebaisté a silné. V čomkoľvek sa ukážu, vyzerá to dobre. S noblesou dokážu nosiť drahé kúsky od Diora či Chanel a aj bežnú konfekciu. No a v neposlednom rade, všetky tri vedia, že starnúť sa dá naozaj vkusne. Nebojujú s časom, len mu dokonale prispôsobujú svoj štýl a pohľad na krásu. A práve preto boli, sú a zrejme aj budú skutočnými módnymi ikonami. Objavili totiž tajomstvo toho, kde ženská krása pramení a na čom naozaj stojí. Na spokojnosti, jednoduchosti a vnútornej sile osobnosti. 

- Najčítanejšie -