Presunúť na hlavný obsah

Letný jedálniček podľa Victorie Beckham: Tieto tri zásady vám pomôžu udržať sa fit a bez zbytočných faldíkov

Zahraničné celebrity

Ak chcete mať v lete skutočne perfektnú figúru, nechajte sa inšpirovať overenými trikmi módnej ikony Victorie Beckham.

Táto žena aj po štyroch deťoch vzerá ako keby nikdy nerodila. Ak si myslíte, že genetika stačí, mýlite sa. Módna ikona Victoria Beckham sa o seba príkladne stará. Pozrite sa, na čo nedá najmä v letných horúčavách dopustiť. 

Čítajte tiež: Toho, čo kedysi Cindy Crawford odmietala a na čom vybudovala svoju slávu, sa dnešné ženy vzdávajú a robia chybu

Zásady, na ktoré nikdy nezabúda:

  1. Ranný workout
  2. Každodenná trojkombinácia - voda s citónom, olivovým olejom a kaymanským korením, melón a grapefruit
  3. Hydratácia

Jej postava po štyroch deťoch nie je vecou náhody

Sympatická brunetka patrí jednodznačne k najsledovanejším a najúspešnejším ženám v svetovom showbiznise. A my sa ani nedivíme. Má prvotriedny vkus, skvelý štýl a neskutočnú postavu. Práve o tú sa však denno - denne stará. Áno, ako vidíte dá sa to aj popri deťoch. Victoria vstáva každý deň o piatej, aby všetko stihla. Deň začína cvičením alebo si ide zabehať 5 kilometrov. A naozaj to robí poctvivo, minimálne šesť dní z týždňa. Potom pripraví rodine raňajky, , odvezei deti do školy a nasledujúcu hodinku si ešte raz zacvičí. Až potom ide do práce. Nedá dopustiť na tento ranný tréningový workout. Vtedy totiž perfektne naštartujete metabolizmus a vaše telo spaľuje počas dňa rýchlejšie. 

Každodenná trojkombinácia

Existujú určité potraviny, ktoré nášmu telu pomáhajú spaľovať kalórie rýchlejšie. A známa kráska si je toho plne vedomá, preto na ne nedá dopustiť. Svoj deň začína kombináciou vody s citónom, ktorú dochutí olivovým olejom a kaymanským korením, následne si zacvičí a potom raňajkuje v 80% melón. Ten má totiž minimum kalórií skvele zasýti a dodá telu po noci potrebné živiny. Naopak k jej večerným rituálom patrí tzv. grapefruitové smoothie. To pomáha telu aj počas spánku spaľovať, to čo treba o ničo rýchlejšie.

Neprehliadnite: Kráľovská rodina žije tradíciami a symbolmi: Aký špeciálny význam sa skrýva za kráľovninou obľúbenou brošňou?

Letný jedálniček podľa Victorie Beckham

O Victorii je známe, že sa stravuje veľmi zdravo. V jej jedálničku nájdte množstvo rýb, zeleniny, ovocia. V podstate to tvorí približne 80% jej stravy. Raz do mesiaca si urobí tzv. ”cheat day”. Vie, že občas človek zhrešiť môže, ale netreba to preháňať. Navyše v lete svoj jedálniček privádza do dokonalosti najmä skladbou jedál. Vtedy sa úplne vyhýba mliečnym produktom, múke, či prázdnym sacharidom. 

  • Raňajky: melón s banánom
  • Obed: avokádo s tofu, paradajkami a paprikou polite olivovým olejom, dochutené čiernym korením
  • Večera: Smoothie z grapefruitu a čučoriedok

Victoria dbá na to, aby každý deň zjedla dostatok čerstvého a surového ovocia v kombinácii so zeleninou. Tepelne upravené jedlá je počas letných mesiacov naozaj minimálne. 

Prečítajte si tiež: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus