Presunúť na hlavný obsah

Plavkové inšpirácie po vzore svetových celebrít: Tieto krásky sú vzorom aj v postoji k svojmu telu

Zahraničné celebrity

O čo viditeľnejšie sú, o to väčší vplyv majú. Reč je aj o týchto svetových kráskach, od ktorých sa máme čo priučiť aj v súvislosti so vzťahom k nášmu telu.

Kendall Jenner

Hoci by sa mohlo zdať, že postave modelky Kendall Jenner nie je čo vytknúť i ona sa stáva terčom kritiky, s ktorou sa naučila žiť. Paradoxne, na rozdiel od jej sestier sa jedná o jej prílišnú štíhlosť. Čo jej však vytknúť nemožno je trendovosť tohto plážového looku. Čierne jednodielne plavky modelky Kendall Jenner sú ďalším dôkazom toho, že vysoko vykrojené plavky sú trendom tejto sezóny. Farebná klasika či dokonalá kombinácia s mini slnečnými okuliarmi a červenými perami, nehovoriac o elegantnom uhladenom účese!

Demi Lovato

Speváčka Demi Lovato úspešne dokazuje, že je sexi bez ohľadu na veľkosť, ktorú nosí. Napriek tomu, že od detstva bojovala s tým, aby spĺňala predstavu o ideálnej postave, dnes hovorí: „Neobetujem svoje duševné zdravie dokonalému telu”. A robí skutočne dobre! V bikinách s leopardím vzorom vyzerá skutočne úchvatne!

Neprehliadnite: Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

Olivia Culpo

Modelka a herečka Olivia Culpo je pre svojich 4,2 miliónov fanúšikov na Instagrame vysokou dávkou fitness inšpirácie. Vysvetľovať prečo, je pri pohľade na Oliviu zbytočné. Ak sa chcete inšpirovať viac než len trendovými “vyrezávanými” bikinami a práve postava krásnej modelky pre vás spľňa pojem - dokonalá riaďte sa jej receptom: „Najlepšie výsledky vidím po obmedzení prázdnych kalórií (vína / alkoholu) a tone kardia! Beh je mojím tajomstvom na ploché vypracované brucho.“

Jennifer Lopez

Speváčka Jennifer Lopez sa za svoje krivky nikdy nehanbila. Nie je prečo! Rokmi doslova zreje ako víno. V mini bikinách vyzerá minimálne tak dobre, ak nie dokonca lepšie, ako pred 10 rokmi! Jenny v minulosti odhalila, že práve proteín je tajomstvom jej postavy. A zrejme aj veľká dávka sebadôvery!

Prečítajte si tiež:  Zbavte sa brušného tuku expresne rýchlo a za mesiac: Na tieto triky dopustiť okúzľujúca Lena Perminova

Kourtney Kardashian

Povedali by ste pri pohľade na Kourtney Kardashian, že má 40!? Nemôžeme sa rozhodnúť, či skôr vyzdvihnúť jej plážový asymetrický metalický look alebo postavu. V roku 2009 pre Life and Style o svojej postave hrdo prehlásila: „Všetci ma kvôli mojej váhe neustále kritizujú. Bolo by pre mňa jednoduché byť ako niektoré iné dievčatá v Hollywoode - nejesť a stať sa anorektičkou. Vďaka bohu za to, že mám silnú vôľu a sebaistotu."

Hailey Bieber

Pani Bieberová predviedla hneď dva letné trendy roku 2019 na jej dvojdielnych bikinách. Okrem už spomínaného trendu vykrojeného spodného dielu je trendový i vrchný diel na zaväzovanie. Modelka Hailey Bieber vyzerá jednoducho vynikajúco. Závideniahodná postava či dokonalá pleť k nej neodmysliteľne patria.  Prostredníctvom sociálnej siete Twitter sa však svojim fanúšikom vyznala, že by bola rada, ak by ľudia okrem jej tela poznali aj jej srdce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

whiteout

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Bieber (@haileybieber),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe