Presunúť na hlavný obsah

Romantika v šatníku: Nežný tyl, volány a balónové rukávy sú na leto ako stvorené

Móda

Nežná, krásna, okúzľujúca, atraktiívna. Toto je len pár prívlastkov, ktoré sa spájajú s predstavou ženy. Vyzdvihnite tieto svoje vlastnosti ženskými módnymi elementami.

Modern flapper girl 

Volány sa pomaly, ale isto permanentne presťahovali do ženských šatníkov počas 20. storočia cez módu flapper girl, flamenco šaty či obnovenú povojnovú extravaganciu. Prsty v tom má i New Look kolekcia ikonického Christiana Diora. V posledných rokoch volány demonštrovali svoju dominanciu i na mólach a dnes sa vracajú ako jeden z najhorúcejších trendov. 

Neprehlaidnite: Módne trendy začínajú na mólach: Inšpirujte sa letnými lookmi z prehliadok

From office to drink

Osviežte váš šatník touto on-trend verziou klasickej blúzky s balónovými rukávmi. Či sa chystáte stráviť deň v kancelárii alebo vyrážate na drink s kamarátkami, tento typ bude pre vás ten pravý. Je totiž variabliný a a svoje miesto si ľahko nájde v dennej i večernej časti vášho šatníka. 

All about pink

Takmer každý odtieň ružovej, od lososovej, staroružovej až po odtieň magenta mal túto sezónu zastúpenie na prehliadkových mólach. Od Gucciho, Marca Jacobsa, Moschino až po MGSM, Pradu, Salvatora Ferragama či Vetements. Kúčový farebný trend na túto sezónu je teda jasný. V spojení s balónovými rukávmi či jemnými volánmi jednoznačne ukazujú, že táto sezóna je o modernej dámskej estetike.

Power of tulle

Jemné tkaniny sú ďalšou témou jari/leta 2019! Tyl je obyčajne používaný pri vrstvení sukní, šiat či rukávov, čím sa vytvára efekt objemu, a tým i znižuje jeho charakteristický transparentný vzhľad. Vám naopak pridáva na ženskej jemnosti.

Prečítajte si tiež: Pripravte svoj šatník na leto: Tieto najdôležitejšie fashion kúsky v ňom rozhodne nesmú chýbať

Fierce frills

Osvojiť si dva z najhorúcejších trendov sezóny je jednoduchšie než by ste si mohli myslieť. Oblečenie so zvieracou potlačou je v tejto sezóne doslova všadeprítomné. Od leoparda až po snakeskin. Tieto vzory doplňte pridaním objemu. Na mieru šité vrstvené goliere, rukávy či spodné lemy vzbudzujú v  silných vzoroch rafinovanú estetiku.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus