Presunúť na hlavný obsah

Overená rada, ako stretnúť toho pravého: Nedala na ňu dopustiť ani Meghan Markle, vďaka nej našla lásku svojho života

Zahraničné celebrity

Pokiaľ ste ešte nestretli lásku svojho života, no stále o tom snívate, skúste to ako očarujúca vojvodkyňa Meghan Markle. Až potom, čo začala robiť jednu vec, našla svojho princa. A v jej prípade to platí doslova.

Až keď si uvedomila túto vec, našla toho pravého

Princ Harry a jeho manželka vojvodkyňa Meghan Markle vyzerajú ako absolútne dokonalý pár. Ich príbeh lásky je ako z ozajstného filmového plátna a vystrihnutý z rozprávky. Nečudo, že inšpiroval aj režisérov. Krásna sexi americká herečka má rande s britským princom a ten sa do nej šialene zaľúbi. Kým však Meghan našla lásku svojho života, predchádzalo tomu niekoľko nevydarených vzťahov. Po jej boku sme videli Trevora Engelsona, za ktorého bola vydatá, Roryho McIIroyho, či Coryho Vitielloho. Sama sa v niekoľkých rozhovoroch vyjadrila, že nikdy nemala šťastie na mužov. Až keď si uvedomila jednu drobnosť, našla lásku svojho života. 

Jednoducho vraj prestala na veci tlačiť. Odrazu si povedala, že nemusí nájsť pána dokonalého. Začala sa venovať viac sama sebe, starala sa o seba, užívala si život s priateľmi, cestovala. Bola šťastná. A práve v tomto životnom období, našla lásku svojho života. Ono to tak asi naozaj funguje. To ako sa cítite, to vyžarujete a to si aj pritiahnete. 

Nebola to láska na prvý pohľad

Oficiálna verzia je, že ich mal zoznámiť nemenovaný spoločný priateľ. V médiách sa napokon objavili informácie, že ide o Harryho kamarátku z detstva Violet von Westenholz. Keď sa Harry zveril Violet, že má problém si niekoho nájsť, ona mu povedala, že pozná perfektné dievča, a tak im v júni 2016 dohodla rande naslepo. Samotná herečka o Harrym toho veľa nevedela. Avšak imponovalo jej, že sa na prvej schôdzke na nič nehral a bol láskavý. No láska na prvý pohľad to údajne nebola ani náhodou. 

Po dvoch rande ju princ požiadal, aby sa o pár týždňov neskôr k nemu pripojila na cestu do Botswany. A ona súhlasila. Tam strávili päť dní a tento výlet bol v ich vzťahu najkľúčovejším. A zvyšok je už veľmi dobre známy. S Harrym začala Meghan Markle chodiť oficiálne v roku 2016. Ich spoločná svadba vo Windsordskom zámku sa konala 19. mája 2018. A dnes sú šťastnými rodičmi. 

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

Toto ich spája

Obaja milujú cestovanie, dobrodružstvá, sú nespútaní, odviazaní a robia veci presne tak ako ich cítia. Toto dvojicu spája od úplného začiatku a vďaka tomu si skvele rozumejú. Meghan stojí pri Harrym na každej dôležitej udalosti a svoje povinnosti vojvodkyne si dokonale plní. Aj keď pár robí určité veci po svojom a mimo línie kráľovského protokolu, aj tak ich ľudia milujú. A možno aj práve kvôli tomu.

Čítajte tiež: Internetová megahviezda Daniel Fuchs známy ako Magic Fox: Tento fešák je prototypom moderného muža

Neprehliadnite: Jedna z najštýlovejších mamičiek poradí, ako cestovať s bábätkom: Najdôležitejšie je nevzdať sa