Presunúť na hlavný obsah

Princ Harry má špecifickú požiadavku na každý hotel, v ktorom je ubytovaný: Ušľachtilého ducha v sebe nezaprie

Zahraničné celebrity

Každý máme svoje vrtochy alebo veci, bez ktorých sa nezaobídeme v cudzom prostredí. Ani členovia kráľovskej rodiny nie sú výnimkou. Princ Harry má túto jednu požiadavku na každý hotel, v ktorom je ubytovaný. Ušľachtilého ducha vďaka nej nezaprie.

Každý máme svoje špecifické potreby

Aj člen kráľovskej rodiny je v konečnom dôsledku len človek, ktorý má svoje špecifické potreby, ktorých sa nevzdá a snaží sa ich za každú cenu presadzovať. Zvlášť, keď ide o cudzie prostredie, človek si na tieto svoje špecifické veci potrpí ešte viac. Rovnako je to aj v prípade princa Harryho, ktorého požiadavka bola adresovaná hotelom, v ktorých je ubytovaný.  

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana mnohým poriadne pomotala hlavu: Ktorý z týchto dvoch mužov je skutočne otcom princa Harryho?

Išlo o vrtoch alebo ušľachtilú vec?

Každý člen kráľovskej rodiny veľa cestuje, tým pádom navštívi aj veľa hotelov. Hoci ide samozrejme o ubytovanie na vysokej úrovni, ktoré si hocikto nemôže dovoliť a hotelové služby sú nepochybne nadštandardné, nájde sa vec, ktorá je aj princovi Harrymu tŕňom v oku. Viete na čo upozornil personál jedného hotela princ a čo tým vlastne sledoval? Išlo len o vrtoch alebo ušľachtilú vec?

Čítajte tiež: Takto žije v skutočnosti kráľovská rodina: Čo všetko za nich robí služobníctvo a kedy si už nedokážu poradiť?

Princovi išlo o zdravšie životné prostredie

Ako informuje magazín Marie Claire, podľa blízkeho priateľa princa Harryho, argentínskeho hráča póla, Nacha Figuerasa, princova požiadavka je enviromentálneho charakteru. Princ Harry personál každého hotela požiada, aby obmedzili zbytočné používanie plastov. Konkrétne podľa svojho priateľa povedal v jednom z nich toto: „S Harrym sme strávili jednu noc v istom hoteli, pred zápasom... Harry hovoril s jedným človekom z hotela a povedal mu, že dnes ráno dostal kávu a videl, že tá káva je navrchu prikrytá plastom. Potom požiadal o svoju vyčistenú košeľu a dostal ju späť vo veľkom plastovom vrecku... .“ Evidentne z toho nebol nadšený a ako správny ochranca životného prostredia sa rozhodol prehovoriť personálu hotela do duše. Odvtedy to robí všade, kde je ubytovaný.

Neprehliadnite: Ženy, ktoré v živote očarili princa Harryho mali jednu spoločnú vlastnosť: Toto spája jeho bývalky s Meghan Markle

Jeho požiadavkou by sme sa mali inšpirovať aj my

Práve táto jedna požiadavka, ak je zo strany hotela splnená, dovoľuje princovi, aby sa cítil pohodlnejšie v prostredí hotela a jeho okolia. Princovi Harrymu však na ochrane životného prostredia, respektíve jeho neznečisťovaní skutočne záleží a spolu s celou kráľovskou rodinou tak idú príkladom. Rozhodne by sme si mali brať minimálne z neho príklad a dbať na tieto veci ako je nadmerné používanie plastov a ich následné obmedzenie.

Pokladáte tiež požiadavku princa Harryho, čo sa týka obmedzovania plastov, za prirodzenú aj vám, a to nielen v hoteloch?

spolu hlasovalo 355 ľudí

Áno
334
Nie
21

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus