Presunúť na hlavný obsah

Job snov alebo nočná mora? Pozrite sa, ako vyzerá deň módnej poradkyne Kate Middleton

Zahraničné celebrity

Chceli by ste pracovať ako módna poradkyňa samotnej vojvodkyne Kate Middleton? Verte, že tento job nie je tak úplne práca snov.

Je vzdelaná, okúzľujúca a vždy dokonale upravená. Jej šatník patrí k najsledovanejším na svete. A keďže svojim vzhľadom reprezentuje aj britskú kráľovskú rodinu, vždy musí vyzerať perfektne. Áno, byť módnou poradkyňou vojvodkyne Kate Middleton, vyzerá na prvý pohľad skutočne ako job snov. Aká je však realita a čo všetko musí žena na tomto poste robiť?

Vždy po ruke

No nebudeme vám klamať, nie je toho naozaj málo. Byť pravou rukou vojvodkyne Kate Middleton, ktorou sa v podstate týmto postom stávate, je naozaj náročná práca. Musíte jej byť totiž k dispozícii doslova 24/7. Samozrejme, že nie fyzicky, ale na telefóne určite. Nemáte totiž na starosti, len jej outfity, ale v aj organizáciu dňa. Tú musíte ovládať do bodky, aby ste vedeli perfektne doladiť Katein look na dané udalosti. A to ich veru počas dňa je naozaj viac ako dosť. 

Toto všetko musí módna poradkyňa Kate Middleton počas dňa stihnúť

Stylistka Natasha Archer stála v tieni manželky princa Williama od  2007 a robila jej aj osobnú asistentku. Keď však v apríli odišla na materskú dovolenku, zastáva jej funkciu Virginia Chadwyck-Healey, v umeleckých kruhoch známa ako ”Ginnie”. Je dlhoročnou priateľkou a bývalou spolužiačkou Kate aj princa Williama. Módna stylistka vojvodkyne sa počas dňa rozhodne nenudí. Pomáha jej vyberať oblečenie , nakupuje pre Kate, mnoho vecí rieši aj online, presviedča ju, aby sa nebála trošku zariskovať niekedy aj niečím výraznejším a netradičnejším, Okrem toho s ňou cestuje, absolvuje pracovné návštevvy a stretnutia, pomáha jej s výberom outfitov na fotenia a počas nich dolaďuje jej celkový look. A to veru nie je mesačný plán. Ale denná rutina. 

Prečítajte si tiež: Kráľovná outfitov Meghan Markle prestrelila: Týmto detailom si vyslúžila vlnu kritiky

Nová etapa

Ginnie skutočne vniesla nový vietor do šatníka Kate. Jej outfity sa stali o niečo uvoľnenejšie, menej formálne a viac hravé, ako sme mohli pozorovať v minulosti. Veľmi často siaha len po dvojfarebnej kombinácii a vyzerá to, že si mimoriadne obľúbila starú dobrú klasiku - bielu s čiernou. Ginnie si necháva záležať na doplnkoch, ktoré sme u Kate doposiaľ videli skôr výnimočne. Drobnými detailami tak privádza každý jej model k výnimočnosti. A treba uznať, že krásnej brunetke to mimoriadne pristane.

Neprehliadnite: Outfity z Wimbledonu 2019: Tenisový sviatok so sebou priniesol boj o ten najlepší outfit, ktorá celebrita ho získala?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus