Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšia britská princezná o korunu nestojí. Toto sú najlepšie kúsky z jej šatníka

Zahraničné celebrity

Keď sa na minuloročnej svadbe princa Harryho a Meghan Markle objavila táto dáma, všetci odtrhli oči od dokonalej Amal Clooney aj Oprah Winfrey a upierali oči len na ňu. Inšpirujte sa najkrajšími kúskami zo šatníka Lady Kitty Spencer, netere princeznej Diany.

Tajomná kópia princeznej Diany

Kitty Spencer sa narodila v roku 1990 rodičom Charlesovi Spencerovi a Victorii Lockwood. Jej otec Charles je brat princeznej Diany (presne ten brat, ktorý mal na pohrebe svojej sestry trochu škandalózny príhovor, v ktorom v podstate obvinil celú kráľovskú rodinu a britské médiá, že majú na rukách krv Lady Di). Princ Harry a William sú teda jej bratrancami z prvej línie a Kitty bude už navždy súčasťou britskej aristokracie, hoci o ňu nikdy príliš nestála. Pred záujmom britských médií, ktorí striehli na každého akokoľvek spojeného s princeznou Dianou, utiekli jej rodičia do Kapského mesta v Južnej Afrike, kde sa Kitty narodila a strávila krásne detstvo so svojimi súrodencami. Keď sa jej rodičia rozviedli, Kitty ostala žiť v Afrike so svojou matkou. Ako dvadsaťročná sa vrátila do Londýna, kde podľa vzoru svojej matky začala pôsobiť ako modelka a jej prvý lukratívny kontrakt bol pre Dolce Gabbana.

Neprehliadnite: Dôverníčka princeznej Diany: Vie, čo sa deje za dverami paláca a s kráľovskou rodinou má dodnes výborné vzťahy

Svadba Harryho a Meghan

Médiá jej až do minulého mája nevenovali veľkú pozornosť. Keď sa však pred kaplnkou sv. Juraja na hrade Windsor, tesne pred kráľovským obradom, zjavila blonďavá kráska s modrými plachými očami a porcelánovou pleťou, všetci vedeli, ku ktorej strane rodiny táto neznáma kráska patrí. Médiá ju okamžite začali prirovnávať k jej nebohej tete, princeznej Diane a Kitty odvtedy rapídna stúpla popularita.

Neprehliadnite: Najobľúbenejší účes Meghan Markle po pôrode je jasný: Využijete jeho výhodu vo svoj prospech aj vy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kitty Spencer (@kitty.spencer),

Slabosť pre mačky a starších mužov

Kitty si však žije pokojný život v Londýne, sem-tam sa objaví na podujatí organizovanom kráľovskou rodinou, ale svoj život sa snaží prežiť bez škandálov. Venuje sa modelingovej kariére a svojej milovanej mačke Baby Di. Je slobodná, no klebetí sa, že od minulého leta tvorí pár so 60-ročným dizajnérom Michaelom Lewisom. Ich 32-ročný vekový rozdiel im neprekáža, Kitty predtým 5 rokov randila s podnikateľom, ktorý bol od nej starší o 19 rokov.

Jedinečný štýl

Keď sa Lady Kitty zjavila na svadbe princa Harryho a Meghan v ručne maľovej róbe Dolce & Gabbana, všetky oči sa upriamili na ňu. Jej outfity zdobia titulky časopisov a mladé Britky sa snažia napodobniť jej romantický štýl. Prezrite sa najkrajšie kúsky v jej šatníku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kitty Spencer (@kitty.spencer),

Neprehliadnite: Pozrite si narodeninové fotky princa Georga, ktoré vyvolali kontroverziu: Čím sa malý nasledovník trónu previnil?

- Najčítanejšie -