Presunúť na hlavný obsah

Zahaľte svoje steny do originality: Ozdobte si interiér nástennými dekoráciami vlastnej galérie

Bývanie

Vytvorte si na stenách svojho bývania súkromnú galériu z obrazových dekorácií, ktoré ozvlášnia váš interiér a potešia vaše oko.

Snová abstrakcia

Abstraktné maľby či akvarely budú vyzerať ako obrázok sna zachytený na papieri. Zužitkujte naplno psychológiu farieb. Pastelové odtiene ružovej, modrej či zelenej vám umožnia upokojiť sa po dlhom dni. Energizujúce odtiene žltej a oranžovej váa zase nabijú energiou a pomôžu vám získať pozitívnu náladu len obyčajným pohľadom.

Neprehliadnite: 5 nápadov na glamour štýl: Zakomponujete ho aj do malého priestoru a dodáte mu správny lesk

Prírodný prvok

Vneste do svojho obydlia nepatrný kúsok prírody prostredníctvom dekoračných obrazov evokujúcich harmóniu prírodných prvkov zachytených na dvojrozmernom podklade. Nepopierateľný pokoj vyvierajúci z moderného poňatia elementov prírody umocní teplo vášho doma. 

Sila slova

Pozitívny obsah v krásnom grafickom dizajne sa bude vo vašom interiéri vynímať. Vhodným spôsobom ním môžete nadekorovať i svoj pracovný kútik. Motivačný charakter citátu v kombinácii s jeho originálnym zachytením povzbudí vašu kreativiu.

Prečítajte si tiež: Trendy v interiérovom dizajne pre rok 2019: Doprajte svojmu domovu záplavu farieb

Doprajte si čas

Využite vaše steny a ukážte kto ste a čo máte radi v unikátnej koláži. Koláž vašej “všehochuti” vytvoríte z čohokoľvek. Od rodinných fotografií, cez obľúbené vzory až po vaše životné mottá.  V priebehu času ju môžete dopĺňať a zamieňať tak, aby vyjadrovala vaše skutočné ja. To, ako bude vo finále vyzerať, závisí len na vás. 

Optický klam

Využite potencál optických klamov vo svoj prospech a pracujte s ním vo svojom bývaní. Čaro optických klamov spočíva v tom, že vďaka nim aj ten najmenší priestor získa na hĺbke. Stačí správne umiestnenie a dostatočná veľkosť. Estetická dekorácia sa razom zmení na funkčnú interiérovú záležitosť.

- Najčítanejšie -