Presunúť na hlavný obsah

Jarné trendy, vďaka ktorým sa budete na terase či balkóne cítiť ako na dovolenke: Tieto doplnky sú IN v roku 2019

Bývanie

Spríjemnite si svoju terasu či balkón doplnkami, ktoré vnesú do vášho priestoru závan dovolenky. Poznáme trendy, ktoré budú v kurze a sme presvedčení, že im rovnako ako my, neodoláte!

Vykúzlite si doma či na chalupe útulný priestor, vďaka ktorému sa budete cítiť ako na dovolenke. Užite si tohtoročnú sezónu v obklopení ducha prírody, svetielok a atmosféry večera, ktorý vnesie do vášhopríbytku zároveň romantiku. Máme pre vás skvelé tipy, ako na to!

Inšpirujte sa: Vytvorte si svoj ženský kútik aj u vás doma: Na tomto mieste sa môžete líčiť a prezentovať svoje ja

Metalický kvetináč v kombinácii so zeleňou pastvou pre oči

Kvetináče s jednoduchými zelenými kvetmi konkurujú túto sezónu klasickým romantickým kvetom. V kombinácii so zlatou nádobou, do ktorej ju môžete zasadiť vytvárajú príjemný kontrast. Zelená upokojuje a tak sa vo svojej vlastnej oáze budete cítiť ako na dovolenke, to si môžete byť istí.

Keramické misky spríjemnia pôžitok z jedla

Vonku všetko lepšie chutí a spoločné raňajky, obedy alebo večere sa stávajú čoraz viac populárnejšie. Vytvárajú totižto bližšie puto s ľuďmi a rovnako tak aj silnejší pôžitok z jedla. Láska ide cez žalúdok a výber kuchynského riadu môžete prispôsobiť tomu, aké farby milujete. Pastelová ružová v kontraste s prírodou je skutočne čarovná.

Svietnik dodá na atmosfére večera

Trend, ktorý ovládol svetové metropoly sa dostáva aj ku nám. Svetielka visiace nad hlavou či sviečky, ktoré vytvárajú nezabudnuteľné večery plné nekonečných diskusií. Budete prekvapení, ako dokážu po zotmení premeniť priestor na ten, ktorý zrazu nespoznáte.

Mohlo by vás zaujímať: Záclony ako utkané zo sna: Štýly, ktoré ochránia vaše okná a prinesú do bytu náznak jarného vánku

Závesné kreslo vykúzli chill ako na dovolenke

Kruhový tvar závesného kresla je „must-have“ sezóny a jedno také by ste si mali zaobstarať. Vašu obľúbenú knihu zhltnete na jeden krát a nebudete chcieť, aby tento večer skončil. Doprajte si chvíľku pre seba a naučte sa venovať sa sami sebe. Niekedy je dobré byť sám so sebou v prítomnosti.

Bavlnený puf v boho štýle vytvorí uvoľnenú náladu

Bohémsky štýl sa nedá odignorovať a v prípade zariaďovania balkónu alebo záhrady obzvlášť. Bavlnený puf na sedenie v kombinácii s drevenými stolíkmi rozohráva príjemnú súhru uvoľnenej atmosféry. Tón v tóne a prírodné materiály zďaleka nemusia byť nudné.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe