Presunúť na hlavný obsah

Vytvorte si svoj ženský kútik aj u vás doma: Na tomto mieste sa môžete líčiť a prezentovať svoje ja

Bývanie

Svoj vlastný kútik, malý únik od reality, si praje mnoho z nás. Netreba mať pritom vlastnú izbu venovanú sebe, stačia doplnky, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru a vy sa v ňom budete môcť pokojne líčiť a vystavovať veci, ktoré milujete.

Ženskosť ma svoje farby a odtiene, ktoré sa nie do každého bytu dostávajú ľahko. Kútik plný vašej aury si však nemusí žiadať veľa. Veď iskra dokonalosti sa ukrýva práve v maličkostiach, ktoré urobia aj vaše miesto na líčenie jedinečným. 

Mohlo by vás zaujímať: Váza ako skvelý bytový doplnok: Obľúbený dekor rozžiari byt, myslite však na to, aké kvety sa k nej hodia

Mäkké materiály

Interiér vedia zútulniť práve jemné materiály, ktoré zvýraznia jeho jemnosť. Na miesto, ktoré je chladné stačí pridať deku, vankúše zase spravia z každého kresla oázu pokoja. Teraz sa už len stačí pohodlne usadiť. Cítite to? To je mäkkosť, ktorú môžete mat doma už aj vy! 

Posvieťte si na seba

Pri nanášaní produktov na svoju tvár chcete vidieť naozaj každú jednu črtu svojej tváre. Lampa však môže byt dizajnovým doplnkom, ktorý zmení vaše beauty miestečko na unikátny jav. Neriaďte sa trendami, počúvajte svoju vlastnú fantáziu. Ak Vám však smieme poradiť, zlatá je ženskosť istotou. Hodí sa k žene rovnako, ako diamanty. 

Na všetky vaše poklady

Zlatá klietka nemá slúžiť na uzamknutie vášho partnera. Aj keď je on možno vašim najväčším pokladom, vo vašom svete dajte prednosť náušniciam či náhrdelníkom, ktoré sa budú v priehľadnom skle vynímať ako obrazy na výstave v Parížskom Louvre. 

Vyjadrite svoj postoj

Keď už sme sa dotkli témy umenia- na mieste je osviežiť svoju časť bytu aj vlastným názorom. Ten môže byť vo svojej podstate tiež kusom umenia, poviete ním svetu kým naozaj ste. 

Prečítajte si tiež: Super doplnky do skrine, ktoré vám zabezpečia poriadok: Udržiavajte svoj šatník uprataný a štýlový zároveň

Zrkadielko, zrkadielko...

Základným kusom, ktorý musí vlastniť každá žena, je kvalitne zrkadlo. Bez neho si svoju beauty rutinu nevieme proste predstaviť. Zaveste ho na stenu, pravidelne leštite a na vytúženú otázku vám odpovie, že ste najkrajšou na svete. Lebo taká sme naozaj každá! Krásna zvnútra aj zvonka!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe