Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Urobte si jedinečný veľkonočný aranžmán: Veľká noc u vás získa punc jedinečnosti vďaka tomuto

Bývanie

Pokiaľ si na Veľkú noc chcete svoj interiér ozdobiť niečím jarným a tak trochu netradičným, nechajte sa inšpirovať našim manuálom. Šikovná floristka z Ateliéru Papaver, nám prezradila zopár trikov, ako na to.

Veľká noc nám už skutočne doslova klope na dvere. Pokiaľ však ešte nemáte výzdobu dotiahnutú úplne do detailov, máme pre vás naozaj inšpiratívny tip, ako do svojho interiéru prinesiete nielen závan jari, ale aj ducha týchto sviatkov. A áno, aj takto na poslednú chvíľu to stíhate. Floristka z Ateliéru Papaver - Katka, nám ukázala ako to hravo zvládnete.

Mohlo by vás zaujímať: Váza ako skvelý bytový doplnok: Obľúbený dekor rozžiari byt, myslite však na to, aké kvety sa k nej hodia

FEMINITY TV: Naučte sa s nami vytvoriť si štýlový veľkonočný aranžmán

Navyše takýto jeden solitér vám úplne postačí. Nielenže domov prežiari, ale aj rozvonia. No a jeho pridanou hodnotou je, že skvele vyzerá aj vysušený. Máte tak postarané o krásnu výzdobu domova, na pomerne dlhý čas. Tak čo, idete to skúsiť? 

Prečítajte si tiež: Super doplnky do skrine, ktoré vám zabezpečia poriadok: Udržiavajte svoj šatník uprataný a štýlový zároveň

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe