Presunúť na hlavný obsah

Pamätáte si na sexi milionára, ktorého tanec obletel svet? Jeho bývalá snúbenica má dnes už bábo s týmto mužom

Zahraničné celebrity

Charizmatický milionár a jeho tanec so snúbenicou, ktorý obletel svet. Spomínate si? Dnes sa jeho bývalá takto zmenila a tento nový muž ju robí šťastnou. Nedávno priviedli na svet bábätko.

Spomínate si na sexi talianskeho milionára, ktorého tanečné kreácie so snúbenicou obleteli svet? Gianluca Vacchi zaujal svet sociálnych médií nielen povestným tancom, ale najmä životom v prepychu. Zábery zo súkromného lietadla či luxusnej jachty, na ktorej počas horúcich dní rád tancoval s vtedajšou priateľkou Giorgiou Gabriele sa stali doslova hitom. Potetovaný zrelý muž a pohľadná exotická brunetka s temperamentom v krvi vytvárali ilúziu dokonalého páru a idylky. Krátko na to však verejnosť prekvapili rozchodom a cesty tohto sympatického páru sa rozišli. Musíme tiež povedať, že keď populárny milionár krásku vymenil za inú, nebolo to už také atraktívne.

Čítajte viac: Kto je multimilionár z tanca, na ktorom sa baví internet? Takto si nažíva so sexi snúbenicou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saturday in Milan #me #GG

Príspevok, ktorý zdieľa Giorgia Gabriele (@jogiorgiajo),

Giorgia Gabriele je dnes už mamičkou

Dlhonohá brunetka našla svoje šťastie a lásku v náručí tohto rovnako pohľadného mladíka. Zdá sa, že excentrický život vymenila za klasiku v podobe rodinného šťastia. Počas uplynulých dní totiž so svojím partnerom venovali pozornosť spoločnému prírastku do rodiny. 
Giorgia viedla aj ako tehotná aktívny životný štýl. Pracuje v oblasti s módou a svoj voľný čas venovala aj športu. Tehuľka trávila letné dni očakávaným príchodom svojho synčeka, ktorému dali meno Matteo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always by your side @andreagrilli1979

Príspevok, ktorý zdieľa Giorgia Gabriele (@jogiorgiajo),

Kráska, ktorú sleduje na Instagrame vyše dvoch miliónov ľudí z celého sveta, sa so svojimi fanúšikmi podelila o priebežný chod počas pôrodu. Dokonca zverejnila aj fotografiu z ultrazvuku, ktorá je pre mnohých považovaná za intímnu záležitosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

Prototyp modernej matky s aktívnym prístupom

Čo je na Giorgii sympatické je to, že ani ako matka nestráca chuť aktívne žiť. Jej telo sa mesiac po pôrode vrátilo späť do formy (mimochodom telo si pamätá a preto, ak pred pôrodom cvičíte a spevňujete, o to rýchlejšie sa dostanete späť do formy). Okrem toho sa venuje vlastnému podnikaniu v oblasti módy a dbá na to, aby stále bola príťažlivou ženou, ktorá sa neopúšťa, aj keď už má svoju rodinu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One year later.. same beach, same vibe, two of us @andreagrilli1979 #me #GG #stbarth

Príspevok, ktorý zdieľa Giorgia Gabriele (@jogiorgiajo),

Neprehliadnite: Z GAGA na skutočnú Lady. Takto sa menila hviezda filmu Star is born, pamätáte si ešte, ako vyzerala?

Rodina je najviac

Popularita Giorgie vzrástla práve vďaka tancu so sexi milionárom, no zdá sa, že dnes má tmavovláska zástup fanúšikov práve z opačného dôvodu. Sledovanie prepychu niektorých časom omrzí a práve Giorgia sa vrátila k skutočným hodnotám ako je rodina. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Scorpios #me #GG

Príspevok, ktorý zdieľa Giorgia Gabriele (@jogiorgiajo),

Jej priateľ Andrea a ona tvoria naozaj sympatický pár a teraz, keď k nim pribudol aj malý Matteo sú ľudia zvedaví, ako sa ich život bude ďalej vyvíjať a či pribudne aj ďalší súrodenec.

- Najčítanejšie -