Presunúť na hlavný obsah

Krásna Slovenka si získala srdce ex partnera Taylor Swift: Prezradila, ako preskočila iskra i to, aký život žije v zahraničí

Zahraničné celebrity

O mladej modelke a ambicióznej podnikateľke Michaele Výbohovej na Slovensku veľa nepočuť. Všimli si ju však zahraničné médiá. A to po boku fešáka so zvučným menom - Conora Kennedyho!

Pochádzate z Banskej Bystrice, no žijete v zahraničí už niekoľko rokov. Chýba Vám ešte rodné Slovensko? 

Slovensko mi chýba každý deň, samozrejme najviac moja rodina, ale aj naša príroda, hory, kultúra. A hlavne jedlo, haha. 

Neplánovali ste opustiť Slovensko, kým Vám do života nevstúpil modeling. Vnímate to ako moment, ktorý vám zmenil život?

Určite, musím povedať, že to nebolo ľahké. Hlavne v začiatkoch, keď som cestovala do krajín a miest, kde som nikdy nebola. Nerozumela som jazyku a aj každé tretie slovo mojej angličtiny sa viac-menej skladalo z metódy ruka - noha a kreslenia, ale mám zážitky, na ktoré nezabudnem a naučila som sa tým samostatnosti, začo som dnes vďačná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Vybohova (@michaelav),

Ako si spomínate na svoje začiatky v Amerike? Čo vnímate ako najmarkatnejší rozdiel v porovnaní so životom u nás?

Moje začiatky boli chaotické, presťahovať sa do cudzej krajiny s inou kultúrou, kde nič nie je garantované vie byť strašidelné. O Amerike som snívala preto, lebo sa o nej vraví, že je to krajina bezhraničnej slobody a možností. Slovensko je môjmu srdcu najbližšie a aj vždy bude, no možnosť sebarealizácie v podnikaní, plnení snov a veľkosť i rozsah trhu je rozdiel, ktorý cítim najviac.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Vybohova (@michaelav),

Neprehliadnite: Zdá sa vám členstvo v kráľovskej rodine lákavé? Dodržiavanie týchto striktných beauty pravidiel je povinnosťou

Svet módy Vám bol blízky ešte predtým, než ste sa stali modelkou. Oslovil Vás už ako 15-ročnú, keď ste navrhovali vlastné plavky. Čo stálo za týmto nápadom? 

Od malička som pozorovala maminu, ktorá mala dve alebo tri zamestnania, aby som ja mohla mať pohodlný život a mohla mi zabezpečiť všetko to, čo mali aj ostatné deti. Vŕtalo mi v hlave, ako by som jej mohla pomôcť. Mala som rôzne brigády. Od roznášania letákov, po skladanie tričiek v obchode. Vždy ma fascinoval svet módy a dizajnérske kúsky oblečenia a keďže som si to nemohla dovoliť, začala som hľadať rôzne alternatívy, kým som si nezačala sama vyrábať vlastné kúsky v detskej izbe. Nebola som práve najlepší krajčír, no plavky bolo veľmi jednoduché objednať vo veľkom a hrať sa s dizajnom. Niečo som prišila, prešila alebo odstrihla. Vytvorila som si malý online obchod na e-bay a predávala som ich späť po jednotlivých kusoch. Úlohu modeliek hrali u nás v obývačke moje spolužiačky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Vybohova (@michaelav),

Dnes ste modelkou, dizajnérkou i podnikateľkou. Čomu sa momentálne venujete v najväčšej miere? Čo Vás napĺňa najviac?

Venujem sa všetkému rovnomerne. Alebo sa o to aspoň snažím. Modeling mi platí účty, no zároveň mi toho tiež veľa dáva, lebo sa stále učím od iných dizajnérov a stylistov, s ktorými pracujem často. To, čo mi zvýši a tiež profit z mojej prvej topánkovej kolekcie použijem ako kapitál na rozbehnutie firmy a prípravu kolekcie číslo dva, ktorá je momentálne v produkcii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Vybohova (@michaelav),

Prečítajte si tiež: Celebritný beauty spor: Kontroverzný Jeffree Star doslova vysmial kozmetické produkty najmladšej Kardashianky

Tvoríte pár s Conorom Kennedym, ktorý v minulosti randil so speváčkou Taylor Swift. Ako ste sa s Connorom zoznámili?

Zoznámil nás spoločný kamarát, ktorý ho pozval s nami na spoločnú večeru, ktorá sa konala takmer pred rokom. Ja som posledné mesiace veľa cestovala, ale keď som bola doma v New Yorku, Conor si vždy našiel čas. Čím viac času sme spolu trávili ako kamaráti, tým sme k sebe mali bližšie. A jedného dňa preskočila iskra

Váš vzťah odhalili fotografie, ktoré uverejnil dailymail.co.uk. Ako vnímte paparazzi fotografov? 

Papparazov sa snažím nevnímať, aj keď sa to niekedy vie vryť pod kožu. Špeciálne, keď to nečakáte, alebo keď to nie váš najlepší deň. Určite mám nový rešpekt pre ľudí, ktorí s paparazzi fotografmi a kritikou médií žijú dennodenne, ale vždy si poviem, že je to vlastne kompliment. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe