Presunúť na hlavný obsah

Anti-Kardashian efekt: Ktoré celebrity nikdy nepodstúpili plastiku?

Zahraničné celebrity

Plastika nosa, pŕs či brady je dnes medzi celebritami bežná procedúra, ktorú podstupuje každý. Aj medzi hviezdami sa však nájde pár výnimiek, ktoré plastiku odmietajú, a napriek tomu (či práve vďaka tomu) patria k najkrajším ozdobám červeného koberca.

Mimochodom, malé priznanie: hľadali sme aj v radoch mladučkých herečiek a nenašli sme nič. Selena Gomez, Ariana Grande, Emily Ratajkowski či Miley Cyrus, všetky mladé dámy už majú za sebou nejeden zákrok.

Neprehliadnite: Celebritný beauty spor: Kontroverzný Jeffree Star doslova vysmial kozmetické produkty najmladšej Kardashianky

Kate Middleton

Keď známy britský plastický chirurg pre médiá povedal, že si Kate Middleton (37) nechala napichať tvár botoxom, ľudia ostali zhrození. Pre kráľovskú rodinu platí prísny zákaz akýchkoľvek (verejných) skrášľovacích metód a oficiálne nesmú podstupovať akékoľvek estetické zákroky. Tak káže samotná kráľovná. Klebety zmietol zo stola samotný Kensingtonský palác, ktorý informáciu označil za absolútnu lož. Bol z toho poriadny škandál. Britské ženy totiž Kate Middleton obľubujú práve pre jej prirodzený vzhľad.

Rachel Weisz

Odkedy sme videli zmyselnú Rachel Weisz (49) v megahite Múmia, zdá sa, že vôbec nezostarla. Odmieta pritom akékoľvek plastiky, ktoré sú podľa jej slov len umelým predlžovaním mladosti. Vyznáva prirodzené starnutie. „Herectvo je predsa o vyjadrovaní emócií. Prečo by som sa vedome pripravila o všetku mimiku? Zničilo by mi to kariéru,“ vyjadrila sa herečka v rozhovore a jej slová by mali svietiť na billboarde pred vstupom do platikami zhýralého Hollywoodu.   

Neprehliadnite: Beauty tajomstvá nezabudnuteľnej Audrey Hepburn: Ktorý kozmetický produkt nesie jej odkaz?

Julia Roberts

Hollywoodsky sexsymbol svojich čias má dnes 51 rokov a o nič menej sexepílu ako za čias, keď točila hity ako Pretty Woman či Nothing Hill. Julia je krásna žena a k plastikám má odjakživa odpor. Používa predovšetkým kvalitné krémy na hydratáciu pleti, no má jeden špeciálny tip. Ten najdôležitejší produkt, ktorý vám zabezpečí mladistvú pleť bez vrások, je podľa nej opaľovací krém!

Priyanka Chopra

Seriálová hviezda a niekdajšia indická kráľovná krásy Priyanka Chopra (37) čelí roky obvineniam, že si nechala upraviť nos, čo však herečka rázne odmieta. Vie sa o nej, že využíva silu rôznych tajomných orientálnych krémov a masiek, ale všetko je na prírodnej báze. "Raz a navždy hovorím:  toto som ja, takto som sa narodila!" odkazuje všetkým neprajníkom.

Mila Kunis

Herečka Mila Kunis (35) sa netají tým, že nie je fanúšičkou mejkapu a v súkromí ho takmer vôbec nenosí. Keď sa dostane von nenalíčená, zhúknu sa okolo nej fotografi, ktorí sa náramne tešia z jej opuchnutých očí a drobných nedokonalostí. Fotky bez mejkapu potom často porovnávajú s fotkami z červeného koberca, keď je nádherná herečka upravená tip-top. Vždy preto čelí kritike, že má určite za sebou nejaký zákrok. Mila však vždy pohotovo odpovie, že za jej krásu na červenom koberci môžu šikovné ruky mejkap artistov.

Neprehliadnite: Aké je to pracovať pre jej veličenstvo? Bývalý kuchár kráľovnej Alžbety II. prezradil, čo musíte počas dňa zvládnuť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe