Presunúť na hlavný obsah

Celebritný beauty spor: Kontroverzný Jeffree Star doslova vysmial kozmetické produkty najmladšej Kardashianky

Zahraničné celebrity

Kde je pravda? Kozmetickí self-made magnáti Jeffree Star a Kylie Jenner už vyše dva roky vedú nepekný spor na poli krásy, ktorý sa dočkal svojho pokračovania.

Jeffree Star si opäť nekládol servítku pred ústa a povedal, čo si skutočne myslí o kozmetických produktoch najmladšej členky klanu Kardashian-Jenner. Napriek tomu, že Kylie Jenner dokázala okolo svojich produktov vyvolať extrémny záujem, ktorý v predajnosti medzi jej fanúšikovskou základňou lámal rekordy a dopomohol jej k titulu najmladšej “self-made” miliardárky v histórii, kontroverzného beauty youtubera a majiteľa Jeffree Star Cosmetics však o kvalite produktov Kylie Skin nepresvedčila. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jeffree Star (@jeffreestar),

Neprehliadnite: Instagram mení pravidlá aj v kráľovských rodinách: Nórska princezná sa vzdáva titulu, chce sa stať influencerkou

Dráma na pokračovanie

TrendMood je jeden z blogov, ktorý sa zaoberá sledovaním noviniek v oblasti beauty. Na svojom Instagrame nedávno oznámil, že Kylie Jenner čoskoro predstaví tri nové produkty, ktoré sa stanú súčasťou jej línie starostlivosti o pleť - Kylie Skin. Letná edícia, ktorá má byť uvedená na trh s názvom "Kylie Skin Summer“ má obsahovať telové mlieko, telový peelingy a sprej. Zatiaľ čo mnohí na Instagrame prejavili záujem o vyskúšanie nových produktov, Jeffree Star to neurobil. Namiesto toho, magnát krásy pod postom reagoval stručne a veľavravne - „Hahahahahha.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TRENDMOOD (@trendmood1),

Po otázke jedného z fanúšikov smerujúcej k tomu, či nie je obľúbený beauty youtuber z drámy v komunite „unavený“, keďže už v minulosti sa nechal počuť, že sa v tejto veci angažovať nebude, Jeffree Star odpovedal tvrdením, že má „povolené komentovať“ uvedenie noviniek od akejkoľvek značky, obzvlášť, keď je to jeho práca. Star ďalej pokračoval tým, že prvú časť starostlivosti o pleť Kylie Skin, ktorá pozostávala zo šiestich základných produktov a bola uvedená na trh v máji prirovnal k “úplnému vtipu” a v podstate o nej hovoril ako o “prostriedku na vytiahnutie peňazí” z vreciek jej fanúšikov. Následne tiež dodal: „Radšej ušetrím miliónom ľudí peniaze, než by som ich nechal ošklbať sa celebritou.“

Prečítajte si tiež: Beauty tajomstvá nezabudnuteľnej Audrey Hepburn: Ktorý kozmetický produkt nesie jej odkaz?

Skutočná kvalita či zvučné meno?

Nebolo to dokonca prvýkrát, čo uznávaný Jeffree Star spochybnil kvalitu výrobkov mladej podnikateľky. V júni sa v jednom zo svojich videí na YouTube nechal počuť, že po použití produktov pleťovej kozmetike Kylie Jenner sa jeho pleť cíti takpovediac nijako a nie je jediný, ktorý si to myslí. Predtým jej zase vytkol okopírovanie jeho obalov pre Kylie Cosmetics či ďalšie jej prehrešky v oblasti beauty. Kylie Jenner “leží v žalúdku” kontroverznému beauty odborníkovi z dôvodu, že svoj status celebrity údajne používa na okrádanie ľudí, ktorí si neplatia za kvalitu, ale za jej meno. 

Dva tábory

Ako sa dalo čakať, Jeffreeho posledná reakcia polarizovala beauty nadšencov. Kým jedna skupina excentrickému youtuberovi tlieskala za to, že ako odborník na starostlivosť o pleť otvorene prejavil svoj názor, druhá ho obviňovala z toho, že proti Kylie vystupuje účelovo a zhadzuje kvalitu jej produktov o pleť bez dlhodobého užívania. Aká je teda pravda?!

Máte skúsenosť s produktami Kylie Skin?

spolu hlasovalo 243 ľudí

Áno
14
Nie
229

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus