Presunúť na hlavný obsah

Seriál Sex v meste: Legendárnymi stylingami sa aj po 15 rokoch inšpirujú tieto celebrity

Zahraničné celebrity

Carrie Bradshaw a jej módne kreácie si už po prvej časti okamžite všetci zamilovali. Jej najvydarenejšie outfity sú dodnes inšpiráciou aj pre mnohé celebrity.

Ubehlo už 15 rokov, odkedy filmári dotočili finálnu sériu seriálu Sex v meste. Seriál sa však neustále vysiela a vyrástli na ňom už celé generácie žien, ktoré sa stotožňujú so zasnívanou Carrie, vášnivou Samanthou, rodinne založenou Charlotte či ambicióznou Mirandou. Práve šatník Carrie Bradshaw je dodnes módnou inšpiráciou pre všetkých jej oddaných fanúšikov. Celebrity nevynímajúc! Za legendárnymi kúskami stojí kostýmová dizajnérka Patricia Field.  

Neprehliadnite: Kabelka à la Sex v meste zažíva comeback: Máte už aj vy svoju clutch?

Olivia Palermo

Museli sme si počkať až na filmové spracovanie seriálu, aby sme videli, ako Pán Božský konečne požiada Carrie o ruku. Namiesto prsteňa jej na nohu nastokol nádhernú modrú lodičku od dizajnéra Manolo Blahnik, v ktorých sa neskôr Carrie aj vydala na radnici. Keď svet obletela svadobná fotka módnej ikony Olivie Palermo, všetkých trochu zaskočilo, že ako svoju svadobnú róbu zvolila jednoduchý svetrík a sukňu. Celý outfit doladila rovnakými lodičkami, ktoré priniesli šťastie aj filmovej Carrie.

 

Neprehliadnite: Aké je to pracovať pre jej veličenstvo? Bývalý kuchár kráľovnej Alžbety II. prezradil, čo musíte počas dňa zvládnuť

Kim Kardashian

Aj Kim Kardashian miluje seriál Sex v meste a my máme podozrenie, že sukňa s novinovou potlačou je inšpirovaná legendárnymi šatami Carrie. 

Emily Ratajkowski 

Pamätáte si scénu, keď Carrie prespala v byte Pána Božškého a nemala si na cestu domov čo obliecť, tak odišla v jeho košeli? Nuž, kto vie, či sa rovnaký príbeh skrýva za outfitom modelky Emily Ratajkowski.

Hailey Baldwin 

Modelka a novomanželka speváka Justina Biebera na festivale v Cannes ohúrila všetkých prítomných nádhernou róbou. Podobnú mala na sebe však aj Carrie na svadbe svojej kamarátky.

Miranda Kerr

Pri pohľade na outfit topmodelky Mirandy Kerr je úplne zrejmé, odkiaľ načerpala inšpiráciu na nápaditý doplnok. 

Neprehliadnite: Beauty tajomstvá nezabudnuteľnej Audrey Hepburn: Ktorý kozmetický produkt nesie jej odkaz

Pár faktov o seriáli

1. Pán Božský skutočne existoval

V roku 1995 sa autorka knižnej predlohy Candace Bushnell na jednej párty zoznámila s vydavateľom Ronom Galottim, ktorý bol pre ňu osudovou láskou. Tá im vydržala síce len rok, no Ron sa stal inšpiráciou pre jej knihu, kde ho vykreslila ako bohatého finančníka, ktorý trápil Carrie až do poslednej série.

2. Pána Božského mal hrať pôvodne Alex Baldwin. Rolu získal napokon Chris Noth. Uf, to bolo tesné.

3. Sarah Jessica Parker strávila počas natáčania v lodičkách 18 hodín.

4. Slávna tutu sukňa, ktorú má Carrie v úvodnej znelke, stála 5 dolárov. To je poriadny kontrast v porovnaní so zvyškom jej šatníka, ktorý bol vždy plný extravagantných dizajnérskych kúskov.

5. Druhý film Sex v meste sa odohráva v luxusnom Abu Dhabi. Keďže štáb však nezískal povolenie na natáčenie, všetky dovolenkové scény z filmu boli napokon natočené v Maroku.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus