Presunúť na hlavný obsah

Lámač ženských sŕdc Leonardo DiCaprio s novou priateľkou: Kritika na ich 22-ročný vekový rozdiel, ona ho však bráni

Zahraničné celebrity

Priateľku, s ktorou momentálne už nejaký ten piatok randí herec Leonardo DiCaprio, po prvýkrát stretol, keď mala len 10 rokov. Je medzi nimi 22-ročný vekový rozdiel, ktorý je pre mnohých tŕňom v oku. Modelka Camila Morreno však svoju lásku k nemu obhajuje aj takýmto spôsobom.

Ich vzťah čelil kritike od začiatku

Modelka Camila Morreno je aktuálna priateľka herca Leonarda DiCapria. Ako informuje magazín Harper´s Bazaar, Camila bola predstavená Leovi už ako desať ročná svojím krstným otcom Al Pacinom. Hoci je známe, že priateľky, ktoré si slávny herec vyberá za partnerky, sú od neho podstatne mladšie, nevynímajúc Camilu, mnohí si z toho začínajú robiť žarty. Leo, ktorý má dnes neuveriteľných 44 a je stále fešák, tvorí pár s modelkou niečo cez dva roky. No už od začiatku musel ich vzťah čeliť kritike neprajníkov. Najnovšie sa však na to ozvala sama Leova krajšia polovička prostredníctvom svojej sociálnej siete. 

Mohlo by vás zaujímať: Herec Leonardo DiCaprio má novú lásku: Mladá modelka sa týmto odlišuje od jeho ex partneriek

Na výsmešný graf na internete reagovala touto fotografiou

Na internete začal podľa spomínaného magazínu kolovať akýsi graf, ktorý zobrazuje vek partneriek herca. Pod ním sa nájde aj komentár, že Leonardo nikdy nechodil s niekým starším než 25 rokov. Aspoň podľa verejne dostupných informácií. Presne naň sa rozhodla reagovať Camila a to veľmi svojským spôsobom. Na svojom instagrame uverejnila fotografiu legendárnych hercov Lauren Bacalla a Humphrey Bogarta, medzi ktorými bol vekový rozdiel 25 rokov. Aj takýmto spôsobom chcela brániť ich vzťah.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Camila Morrone (@camilamorrone),

Čítajte tiež: Hviezdne obsadenie: DiCapriov zoznam mileniek láme rekordy, okrem anjelskych modeliek v ňom figuruje aj známa Češka!

Na nenávistné komentáre dala Camila túto reakciu

No to, ako keby sa spustila lavína a kritika na zamilovaný pár sa sypala ešte viac. V jednom z komentárov dotyčný napísal, že keď bude mať Camila 25 rokov, Leo vzťah ukončí, pretože to je jeho horná hranica. Mnohí ju dokonca nazvali hlúpou. Camilina reakcia bola takáto: „Práve som si prečítala niektoré komentáre k môjmu Instagramu a môj Bože, ľudia, ste takí zlí a plní hnevu k ľuďom, ktorých ani nepoznáte. Žite s trocha menej nenávisťou a venujte svoj čas a záujmy iným veciam, pretože  život bez nenávisti je celkom fajn.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Camila Morrone (@camilamorrone),

Nerehliadnite: Nemecká modelka opustila najväčšieho fešáka Hollywoodu: To, čo urobil, už nikoho neprekvapí!

Nuž, nechajme sa prekvapiť, či bude Camila len jednou z mnohých pred ňou a či si bude lásku k Leovi obraňovať aj za niekoľko rokov. My im to prajeme.

- Najčítanejšie -