Presunúť na hlavný obsah

Foto-hádanka: Kto sa skrýva na tejto fotografii? Malá nápoveda, nie je to žiadny herec ako si myslíte

Zahraničné celebrity

S takouto tvárou, to bola ale len otázka času, kedy mladík prerazí naplno.

Najlepšie obdobie mal Leonardo DiCaprio v rokoch deväťdesiatych. A presne z tohto obdobia, mu ako keby z oka vypadol jeho modelingový dvojník Konrad Annerud, ktorý sa na herca priam neuveriteľne podobá. 

Pamätáte si, ako ste ronili slzy, keď sa Jack odpojil od Rose a zostal v hlbinách oceánu navždy? Model Konrad nám túto scénku pripomína, vždy keď sa na neho pozrieme. 

Prečítajte si: Kate Winslet kedysi a dnes: Z ryšavej bacuľky sa stala jedna z najkrajších žien Hollywoodu

Rovnaký kukuč, podobné vlasy, šibalský úsmev a hlboké oči. Priam do očí bijúca podoba medzi hercom a modelom, necháva otvorené ústa mnohým. 

Prečítajte si: Záhadná tanečníčka so sexi pohybmi zo známeho videoklipu: To, ako vyzerá v skutočnosti, by čakal len málokto

Najnovšie sa sympatickému modelovi dokonca podarilo dostať sa medzi tých najúspešnejších a objaví sa v kolekcii Ralpha Laurena, čo je pre niektorých takmer nedosiahnuteľná méta. S takouto tvárou, to bola ale len otázka času, kedy mladík prerazí naplno. 


Švéd, ktorý je podobizňou mladšieho Lea, sa živil ako barman, no najmä vďaka jeho podobe na známeho sexsymbola sa mu črtá naozaj sľubná kariéra.  

- Najčítanejšie -