Presunúť na hlavný obsah

Súčasná milenka Leonarda DiCapria nezaháľa a tvrdo na sebe maká! Takto sa známa modelka udržuje vo forme

Zahraničné celebrity

Zbalila najžiadanejšieho herca, no naďalej na sebe pracuje. Krásna modelka jednoducho nezaháľa.

Vie si vybrať!

O Leonardovi DiCapriovi môžeme s istotou povedať dve veci: je to výborný herec a rovnako výborný je aj jeho v kus na ženy. Že strieda jednu modelku za druhou, na to si už zvykol celý svet. No tentokrát sa po jeho boku už nejakú tu chvíľu objavuje skutočne sexi kosť, modelka Nina Agdal.

Sympatická plavovláska vie, že prelietavý Leo je nevyspytateľný, a tak nezaháľa na sebe a svojej aj tak dokonalej figúre pracuje, ako sa len dá. Medzi jej najobľúbenejšie aktivity patrí práve box, ktorým sa udržiava v kondícii dennodenne.

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite sa nielen na vyrysované bruško tohto anjelika: O kom je reč a čo by ste mali cvičiť, aby ste mali takéto telo?

Modelka značky Victoria´s Secret robí tomuto športu naozaj skvelú reklamu. Veď pri pohľade na jej závideniahodnú figúru musí byť každému jasné, prečo sa nestarnúci hollywoodsky mládenec zahľadel práve do nej. Ako dlho sa jej podarí však udržať Leovu pozornosť, ukáže len čas. Známej modelke však držíme palce. So slávnym hercom tvoria naozaj krásny pár.

Prečítajte si: Margot Robbie je považovaná za hollywoodsky sexsymbol: Čo túto ženu (okrem vzhľadu) robí atraktívnou?

Páči sa vám súčasná priateľka Leonarda DiCapria?

spolu hlasovalo 279 ľudí

áno
191
nie
88

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus