Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Aniston stále v kontakte s bývalou láskou: Prečo má aj po rokoch odlúčenia k Bradovi Pittovi také silné puto?

Zahraničné celebrity

Herecká dvojica, ktorá už v súkromí dvojicou nie je roky, vraj stále spolu udržuje kontakt a podporuje sa. Hoci za ich rozchodom stála aj tretia osoba a okolnosti neboli pre herečku priaznivé, zachovala sa veľkodušne. Čo je za tým?

Na Hollywood nevídané

Jennifer Aniston a Brad Pitt, kto by nepoznal ich príbeh lásky a rozchodu? Kto by nepoznal verejnú príčinu ich rozchodu, do ktorej bola zapletená ich herecká kolegyňa s plnými perami Angelina Jolie? Kto by však povedal, že aj po rokoch a ďalších neúspešných manželských pokusoch sa práve oni dvaja budú kontaktovať? Ich vzťah na diaľku zahŕňa vraj občasné telefonické hovory. Jeden o druhom teda nevedia len s médií, ale aj vďaka záujmu jedného o druhého, ktorý sa rokmi nevytratil. Na Hollywood rozhodne nevídané, že aj po rokoch sú si rozvedené manželia takí blízki, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Jennifer Aniston je po odlúčení s Justinom opäť sama: Kvôli čomu boli jej doterajšie rozchody?

Občas si zatelefonujú

Ako informuje zdroj blízky okoliu herečky pre magazín Elle, z bývalých manželov sa stali dobrí priatelia, ktorí nemajú problém s tým, že sa jeden druhému občas telefonicky ozvú a keď sa stretnú na verejnosti, tak sa jeden druhému nevyhýbajú. Boli predsa spolu 7 rokov než došlo k ich odlúčeniu. Obaja si odvtedy prešli dlhú cestu aj s ďalšími partnermi a dnes sú síce slobodní, ale zdá sa, že na dobrej ceste a spokojní so svojím životom. 

Čítajt tiež: Jennifer Aniston oslavuje 50-tku a pre všetky ženy má túto radu: Ona sama nikdy nebola šťastnejšia

Brad k nej prišiel po podporu

Mnohí začali špekulovať začiatkom tohto roka, keď sa Brad objavil na párty svojej bývalej k jej 50-tym narodeninám. Počas celého večera vraj boli obaja veľmi priateľskí a hoci by nikto od Jenn nečakal, že by ho mala práve ona podržať v ťažkých časoch počas rozvodu s Angelinou a bojom o starostlivosť o ich deti, urobila tak. Brad si vraj prišiel k nej po podporu a dostalo sa mu jej. Čo svedčí skutočne o herečkinej veľkodušnosti. Nie každá by sa takto zachovala, celebrita, necelebrita, čo poviete?

Veľkodušná aj vďaka priateľstvu

Ako ďalej prezradil zdroj magazínu, Jennifer si dokázala k Bradovi zachovať silné puto  a žiadnu nenávisť aj kvôli tomuto: „Podpora, ktorú vo svojom živote dostala od žien jej skutočne pomohla pohnúť sa smerom nahor. Povzbudenia od jej filmových aj reálnych priateliek, Lisy Kudrow a Courtney Cox ju pohnali  k tomu, že dnes na staré krivdy nemyslí, ale sa pozerá dopredu.“ Dokonca to boli práve jej priateľky, s ktorými prediskutovala možnosť, že by Brada pozvala na svoju oslavu 50-tky. Nakoniec na ich radu tak urobila a bola vraj veľmi šťastná, že sa ukázal.

Neprehliadnite: Jennifer Aniston a Brad Pitt patrili medzi najkrajšie páry: Nájdu si po rokoch opäť k sebe cestu aj v súkromí?

Napriek ich dobrých vzťahom a občasnej komunikácii sa však títo dvaja k sebe nevrátia. To potvrdil aj spomínaný zdroj týmito slovami: „Rozišli sa a urobili to preto, lebo mali vážne problémy. Nie sú hlúpi. Spomínajú si, prečo to nefungovalo."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus