Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Aniston prichytená s novým mužom: Kto je pán záhadný, ku ktorému mala blízko počas večere s priateľmi?

Zahraničné celebrity

Herečka Jennifer Aniston má za sebou dva rozvody a momentálne je single už viac než rok. Preto bolo len otázkou času, keď ju médiá začnú spájať s niekým novým. Príležitosť na seba nenechala dlho čakať a počas večere s priateľmi bola prichytená v objatí tohto muža.

Po čase prichytená s novým mužom? 

Po rozchode s hereckým kolegom Justinom Therouxom, bola  čerstvá 50-nička Jennifer Aniston niečo vyše roka sama. Rozhodne sa neutápala v žiali, pretože to bolo ich spoločné rozhodnutie a Jennifer je veľmi silná žena, ktorá išla ďalej a sústredila sa predovšetkým na svoju prácu. Nedávno však bola prichytená zvedavými novinármi v spoločnosti svojich priateľov na večeri v Los Angeles. No okrem nich tam bol ešte jeden muž, ku ktorému mala podľa tejto fotografie veľmi blízko. 

Mohlo by vás zaujímať: Jennifer Aniston oslavuje 50-tku a pre všetky ženy má túto radu: Ona sama nkdy nebola šťastnejšia 

Vrúcne objatie aj bozk a ruky okolo pása

Ako informuje internetový portál hollywoodlife.com, Jennifer si vyšla na večeru s priateľmi, ktorej súčasťou bol aj tento neznámy muž. Obaja si užili večeru v reštaurácii, a keď sa rozchádzali, Jenn srdečne muža objala a on si ju tiež privinul okolo pása a venoval jej bozk na tvár. V tomto objatí zotrvali dlhšie, nebolo to len také letmé, aj podľa vyjadrení médií. 

Čítajte tiež: Krásna Jennifer Aniston je po odlúčení s Justinom opäť sama: Kvôli čomu boli jej doterajšie rozchody? 

Čo hovorí Jenn na margo lásky?

Skutočnosť je aj taká, že totožnosť dotyčného muža a potenciálneho herečkinho nového priateľa nie je známa. Hoci na jednej strane to vyzerá tak, že sa niečo v jej prípade rodí, na strane druhej sa v júnovom vydaní magazínu Harper´s Bazaar Jenn vyjadrila na margo lásky takto: „Úprimne, nemám čas. Prioritne sa sústreďujem na prácu, show, randenie nie je jednou z mojich prvých priorít. Cítim sa tak, že akokoľvek romanca vyzerá, bude to prezentované po svojom a nie je to o hľadaní, viete?“ Na otázku o budúcom partnerovi, resp. čo hľadá u muža, odpovedala: „Zmysel pre humor. Silnú orientáciu pre sebahodnotu, sebadôveru, láskavosť, štedrosť. Dobrých ľudí okolo neho... Myslím si, že máme viac spriaznených duší. Nemyslím si, že existuje jedna jediná.“

Neprehiadnite: Jennifer Aniston a Brad Pit patrili medzi nejkrajšie páry: Nájdu si po rokoch opäť k sebe cestu aj v súkromí?

Nechajme sa prekvapiť, či nájde svoju ďalšiu spriaznenú dušu v niektorom inom mužovi alebo konkrétne v tomto tajomnom z fotografie.

- Najčítanejšie -