Presunúť na hlavný obsah

Filmové tipy na víkend: Skvelá Jennifer Aniston opäť boduje na televíznych obrazovkách

Zábava

Ak plánujete tráviť víkend v spoločnosti svojich najbližších, pobavte sa pri týchto filmoch. Pochádzajú z dielne Netflixu a na svoje si prídu milovníci komédií aj drámy.

Tajomná vražda, komediálni vyšetrovatelia

Jennifer Aniston bola, je a vždy aj bude miláčikom televíznych divákov. Potvrdila to i svojou najnovšou úlohou v úsmevnej komédii Murder Mystery, kde sa opäť objavuje po boku Adama Sandlera. Vo filme stvárňujú manželský pár, ktorý sa vyberie na svoju vysnívanú dovolenku do Európy. No akonáhle narazia na sympatického milionára, ich život sa zmení na divokú jazdu plnú vrážd a bizarných situácií. Okrem týchto hlavných hviezd si v snímke zahrali i ďalšie známe tváre ako Gemma Arterton, známa ako Bond Girl z filmu Quantum Solace či Luke Evans, ktorého môžete poznať z filmu Dracula: Neznáma Legenda.

Mohlo by vás zaujímať: Letné komédie, ktoré sa oplatí vidieť: Neprehliadnite tieto štyri novinky

VIDEO: CHCETE SI ODDÝCHNUŤ PRI ZÁBAVNEJ KOMÉDII?  MURDER MYSTERY TENTO ÚČEL SPLNÍ

Skutočný príbeh, z ktorého mrazí

Chris Evans, známy ako Kapitán Amerika, vymenil filmové plátna za televíziu. Stvárňuje hlavnú postavu v dráme The Red Sea Diving Resort, ktorá je natočená podľa skutočných udalostí. Nosnou tému je operácia Mojžiš, za ktorou stál Mosad a v dejinách má významnú úlohu. Chris Evans stvárňuje agenta, ktorý sa vydáva za hoteliera rezortu, ktorý musí reálne vyše roka prevádzkovať, aby tak neprezradil krytie. Takto sa so skupinou ďalších agentov snažia pomôcť utečencom, židovským kmeňom z Etiópie. Ak máte radi históriu, tak je práve táto snímka pre vás ako stvorená.

VIDEO: MÁTE RADI PRÍBEHY PODĽA SKUTOČNÝCH UDALOSTÍ? TENTO FILM SI ZAMILUJETE

 

Niečo pre mamy

Byť matkou nie je ľahké. Najmä ak máte dospelé deti, ktoré si na vás počas Dňa matiek nespomenú. To je prípad troch hlavných hrdiniek z filmu Otherhood, ktoré stvárnili brilantné herečky Angela Bassett, Patricia Arquette, Felicity Huffman. Všetky tri sú matkami, ktoré sa rozhodli dobehnúť svojich nevďačných synov - nečakane ich prekvapia svojou návštevou, ktorá však netrvá len niekoľko hodín. No a ako to býva zvykom, akonáhle sa vám mamy začnú angažovať do života, môže to mať nečakaná dohru.
Všetky tri snímky si môžete pozrieť na streamovacej stanici Netflix.

Pozrite si tiež: Muzikál Cats ožije vo filmovej podobe: Hlavnú úlohu obsadia celebrity na čele s Taylor Swift

VIDEO: TENTO FILM POBAVÍ NEJEDNU MAMU

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe