Presunúť na hlavný obsah

Nestarnúca Jennifer Lopez oslávila 50 rokov: Dojímavé gesto snúbenca Alexa Rodrigueza jej budete závidieť aj vy

Zahraničné celebrity

Hovorí sa, že vek je len číslo. Ten, kto je k tejto “životnej pravde” skeptický zrejme nepozná speváčku Jennifer Lopez, ktorá je toho živým dôkazom. JLo zažíva aktuálne najlepšie obdobie svojho života, a to aj vďaka svojmu snúbencovi.

Ako to robí?! To je zrejme prvá otázka, ktorá napadne väčšine z nás pri pohľade na dnes už 50 ročnú speváčku a herečku Jennifer Lopez. Oslava 50. narodenín je bezpochyby veľkým míľnikom v živote každého človeka a inak to nemá ani božská Jennifer. Tá oslávila svoju “50tku” v luxusnej súkromnej rezidencii speváčky Glorie Estefan a jej manžela na Miami, a to v spoločnosti svojho snúbenca - bývalého baseballového hráča Alexa Rodrigueza, svojich detí a najbližších priateľov. Na sebe mala speváčka odvážnu metalickú róbu z dielne módneho domu Versace, ktorá bol vyrobená špeciálne pre ňu, a v ktorej by jej 50 hádal len málokto. 

Neprehliadnite: Koniec všetkým komplexom: Tieto slávne ženy sa cítia v plavkách dobre, aj keď nemajú tip-top miery

Vo veľkom štýle

Párty možno bezpochyby označiť za exkluzívnu. Nechýbala 10-poschodová narodeninová torta či veľkolepý ohňostroj. Na oslave sa to doslova hemžilo známymi tvárami, predovšetkým z hudobného priemyslu. Mená ako DJ Khaled, Ashanti či Fat Joe boli zárukou zábavy, počas ktorej sa speváčka poriadne odviazala.

Dojímavý dôkaz lásky 

Zdá sa, že Jennifer možno závidieť nielen jej talent či krásu, no bezpochyby aj harmonický vzťah. Alex Rodriguez doslova uštedril lekciu všetkým pánom, keď k 50. narodeninám “svojho dievčatka” pripravil neuveriteľne sladké video, ktoré obsahuje viaceré fotky a videá z ich spoločného partnerského i rodinného života, a samozrejme aj jeho emotívne blahoželanie. „Odkedy sme spolu, mám pocit, že každý deň mám narodeniny,“ povedal vo videu Alex na pozadí piesne “This is the time" od Billyho Joela. „Ďakujem ti za tvoju vášeň, tvoju energiu, tvoju inšpiráciu a tvoju nekonečnú snahu byť tou najlepšou vo všetkom, čo robíš. Si jednoducho tým najlepším partnerom v živote, najlepšou dcérou, najlepšou matkou, najlepšou umelkyňou. Ľúbime ťa, tvoji fanúšikovia ťa ľúbia, tvoje deti ťa ľúbia a ja ťa ľúbim….Poďme tieto narodeniny urobiť výnimočnými. Te quiero mucho. Macho.“ Jennifer neskrývala dojatie a pod video napísala: „Plačem ... Milujem náš život ... Tak veľmi ťa milujem ... Ďakujem ti, môj krásny Macho." Toto krásne gesto nebolo jediným prekvapením, ktoré Jennifer čakalo.  E! News uvádza, že Arod na svojej snúbenici nešetril a obdaroval ju červeným kabrioletom značky Porsche 911 GTS v hodnote 140-tisíc dolárov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Prečítajte si tiež: Dovolenkové miesto kráľovskej rodiny: V tomto kraji platia prísne pravidlá, ktoré musia dodržiavať aj William a Kate

Na oplátku

Speváčka mala možnosť svojmu snúbencovi romantické gesto oplatiť. A to veľmi skoro. Alex Rodriguez totiž oslávil svoje 44. narodeniny len o 3 dni neskôr. Jennifer Lopez prerušila vystúpenie počas svojho miamského koncertu, aby mohla svojmu snúbencovi zaželať, a hlavne zaspievať, všetko najlepšie. Na pódiu nechýbali ani jej a Rodriguezove deti, ktoré sa ku gratulácii pripojili. Podobne ako speváčkini fanúšikovia v publiku. „Oslavujem ťa dnes a každý deň, moja láska ... si výnimočný, môj hurikán a môj pokoj uprostred búrky ... ďakujem ti za to, že si v mojom živote nádherným svetlo ... želám ti tie najkrajšie narodeniny !!! HAPPY BIRTHDAY 13 !!!”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus