Presunúť na hlavný obsah

Muzikál Cats ožije vo filmovej podobe: Hlavnú úlohu obsadia celebrity na čele s Taylor Swift

Zábava

Legendárny muzikál Cats, ktorý sa hrá na newyorkskom Broadway patrí medzi najdlhšie hrajúce sa predstavenia. Dočkáme sa jeho filmovej podoby. Sexi mačičky si zahrali slávne celebrity.

Mačky. Milované aj nenávidené. Presne podobné dojmy vyvolal aj trailer k dlho očakávanému filmu inšpirovaného muzikálom Cats, ktorý sa roky hrá na Broadway v New Yorku či West Ende v Londýne. Režisér filmu je Tom Hooper, ktorého talent sme mohli vidieť už pri filme Bedári. 

Prečítajte si: Najzmyselnejšia instagramová babička: Pri pohľade na ňu by ste jej skutočný vek naozaj netipovali

Technológia, ktorá ich premenila na mačky

Hviezdne obsadenie v podobe Taylor Swift, Jennifer Hudson, Steven McRae, Jason Derulo, Rebel Wilson, Idris Elba, Judi Dench. James Corden, Slávni hollywoodski herci sa vo filme objavia so srsťou ako mačky. Vďaka pokročilej technológii CGI sa nechali prerobiť na týchto milovaných i nenávidených domácich miláčikov. 

Prvé zábery vyvolali rozporuplné reakcie

Trailer, ktorý oficiálne vyšiel vyvolal rozporuplné reakcie. Na jednej strane sú milovníci mačiek, na strane druhej zostali u niektorých ľudí „mačacie kostýmy“ nepochopené a najradšej by pred svojimi očami videli tie krásne celebrity z nablýskaného Hollywoodu. Do ktorej skupiny sa radíte vy? Počkáte si na túto novinku?

Neprehliadnite: Osudoví muži Audrey Hepburn: Tušíte, ktorí zásadne ovplyvnili život ikonickej herečky?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus