Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie miesta na letnú svadbu: Pozrite sa, kde sa váš "Veľký deň" stane nezabudnuteľným

Zábava

Pokiaľ túžite po nezabudnuteľnej, romantickej svadbe v exteriéri, máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov. Pozrite sa spolu s nami, kde to rozhodne bude stáť za to.

Pokiaľ snívate o rozprávkovej, rustikálnej svadbe, máme pre vás dobrú správu. Vôbec to nemusí zostať len v rovine snov. Aj na Slovensku a v jeho blízkom okolí, nájdete v dnešnej dobe množstvo čarovných priestorov, ktoré jednoducho majú dušu. A nás teda svojou atmosférou dostali. 

Wiegerova vila

Jedným z nich je rozhodne Wiegerova vila. Situovaná je len 10 km od Bratislavy a svojou atmosférou a štýlom, pripomína skôr Provensálsko. Budete si tu pripadať ako v úplne inom svete, to nám verte. Samotné umiestnenie vily na kopci, nad vinohradmi a Svätým Jurom vás určite nadchne. Každý detail, každá dekorácia, či kus nábytku sú citlivo zasadené do daného prostredia, ktoré je priam idylické. Na svadbu je toto miesto skrátka stvorené. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Wiegerova Vila (@wiegerovavila),

Castel Pension & Restaurant 

Aj vo vašich romantických predstavách sa koná obrad vonku a hostinu by ste chceli v interiéri? Žiaden problém! Dokonalú vyváženosť oboch týchto želaní, nájdete v Castel Pension & Restaurant Mierovo. Nachádza sa len 18 km od hlavného mesta a postarajú a tu o vás skutočne kráľovsky. Personál splní každé vaše želanie a vy si užijete svoj Veľký deň, bez zbytočného stresu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Csóka Jenci (@jenci.csoka),

Stodola Ľubianka

Svadba vo vidieckom štýle je dnes naozaj veľkým hitom. Ak ju chcete mať navyše štýlovú, Stodola Ľubianka je tým správnym miestom. Nájdete ju na malom vidieku, v časti dedinky Oslany. Stodola je naozaj rozprávková, netradičná a jedno vám garantujeme. Určite tu prežijete nezabudnuteľnú svadbu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Stodola_Lubianka (@stodola_lubianka),

Neprehliadnite: 5 zázračných potravín pre mladší vzhľad: Obsahujú v sebe živiny nevyhnutné pre tvorbu kolagénu

Pálenica Jelšovce

V zákutí starého koryta rieky, v malebnej v dedinke Jelšovce, blízko Nitry nájdete dokonalé miesto na svadbu. Hoci by ste to možno nikdy nepovedali, práve takým sa môže stať pálenica. Áno, skutočne. Táto vám ponúka veľkorysé, industriálne priestory, ktoré vás očaria na prvý pohľad. Ak výzdobu dotvoríte v industriálnom štýle verte, že nielen vy, alej aj vaši hostia budú nadšení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa kvetykatka (@kvetykatka),

Stodola Hruška

Pokiaľ si aj vy zakladáte na tradíciách, poctivej práci a milujete starožitnosti, idylickejšie miesto snáď nenájdete. Nachádza sa v obci Hruška, kúsok od Brna, takže pokiaľ ste z hlavného mesta, ani to nebudete mať príliš ďaleko. Stodola je udržiavaná v pôvodnom stave a skutočne s citom dotvorená boho doplnkami. Keď je vašim snom tak trochu netradičná svadba, tieto miesta sú na jej realizáciu ako stvorené.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Stodola Hruška (@stodola.hruska),

Prečítajte si: 7-dňový jedálniček ako prechod pre život bez cukru: Takto sa mení vaša tvár a telo, keď ho prijímate veľa

- Najčítanejšie -