Presunúť na hlavný obsah

Idylické miesta na rozprávkovú svadbu na Slovensku: Nechajte sa inšpirovať miestami, o ktorých ste zrejme netušili

Feminity

Plánujete si tento rok povedať sladké "ÁNO" a stále ste nenašli dokonalé miesto na váš veľký deň? Máme pre vás niekoľko skutočne inšpiratívnych tipov!

Wiegerova vila

Ak snívate po svadbe v prírode a zároveň v tesnej blízkosti Bratislavy, Wiegerova vila je pre Vás dokonalým miestom. Prírodným prostredím, neformálnou atmosférou a šarmom francúzskeho vidieka poskytuje alternatívu bežným slovenským svadbám.

Novozrekonštruovaná vila z roku 1921 sa nachádza iba cca. 10 km od Bratislavy nad Svätým Jurom, medzi vinicami a lesom Malých Karpát. Pokiaľ chcete aby sa váš veľký deň niesol vo vintage štýle s puncom jedinečnosti, toto je rozhodne správna voľba.

Neco estate winery

Hľadáte netradičný priestor pre svoju svadbu? V romantických priestoroch Modrého domu si užijete skutočne nezabudnuteľný vstup do manželstva. Modra je charizmatické mestečko na úpätí Malých Karpát,v ktorom cítite vinohradnícku tradíciu na každom kroku.

V srdci mesta na vás čaká čarovná vínna pivnica v Modrom dome. Citlivé spojenie historických tehlových klenieb s modernou architektúrou si vás získa svojou jedinečnou atmosférou.Priestranné horné podlažie plné svetla je prepojené so slnečným dvorom. Ten je počas teplých dní ako stvorený na svadby. Verte nám, že na tomto mieste bude váš deň ”D” ako z rozprávky. 

Reštaurácia Hrad

Reštaurácia Hrad je ideálne miesto kde sa Vaše sny premenia na skutočnosť. Verte nám, že tu si budete pripadať ako naozajstná princezná.

Nechajte sa uniesť atmosférou tohto exkluzívneho miesta a oslávte svoje sladké ”Áno” v priestore s nádychom histórie a s jedinečným výhľadom na Bratislavu.

Reštaurácia Starý dom 

Rodinná reštaurácia Starý dom sa nachádza priamo v historickom centre Modry. Tento pamiatkovo chránený vinohradnícky domček z polovice 17. storočia sa nachádza len 16 km od Bratislavy. Súčasťou reštaurácie je aj sála L’AMOUR, ktorá predsatvuje naozaj idylické miesto na svadbu.

Jej steny tvoria pôvodné kamenné múry zo 16. storočia. Honosná miestnosť má drevený strop a priam čarovné krištáľové lustre. Je určená na ozajstnú veselicu. Bez problémov sa do nej pomestí 120 osôb. 

Ako vidíte aj na Slovensku máme skutočne magické miesta na svadbu ako stvorené. Inšpirovali sme vás niečím?

Prečítajte si: Vieme, či vám budú priať hviezdy vo vzťahoch v roku 2018: Pozrite sa, ktoré znamenia sú na tom najlepšie

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus