Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia čaká v lete najväčšia zmena v živote: Patríte aj vy k tým, ktorým zazvonia svadobné zvony?

Partnerské vzťahy

Všetci vieme, že práve leto je na svadby ako stvorené. A podľa hviezd sa práve v tomto období, najviac ľudí rozhodne spečatiť svoju lásku. Patríte medzi nich aj vy?

Toto leto bude naozaj bohaté. Najmä na svadby. Pokiaľ ste v dlhdobom, či krátkodobom zväzku, no máte po svojom boku niekoho kto vás miluje, je veľká pravdepodobnosť, že skončíte v manželstve. Toto leto bude totiž priať najmä tzv. expresným svadbám. Áno, pokojne sa môže stať, že sa v júni zasnúbite a v auguste už budete ”pani”. Teda ak ste sa narodili v jednom z týchto znamení!

Mohlo by vás  zaujímať: Moja mama odmietala môjho partnera: Keď som zistila, prečo má také nevhodné sprívanie, pochopila som jednu vec

Tieto znamenia čaká v lete veľký deň

Baran 

Ľudia narodení v znamení Barana sú skvelí manželia. Sú úprimní, čestní, vždy hovoria čo cítia a neboja sa to povedať nahlas. Navyše milujú spontánne rozhodnutia. Pri nich si môže byť človek naozaj istý, na čom je. No a navyše leto patrí medzi ich najobľúbenejšie obdobie, preto niečo také významné ako je svadba si veľmi radi plánujú práve na toto obodbie. 

Čítajte tiež: Bola som jeho manželkou iba týždeň, keď som v dome našla toto: Od môjho muža by som to nečakala

Blíženci

Ľudia narodení v tomto znamení bývajú veľmi vášniví a aktívni v prejavoch lásky. Vedia lásku prejavovať navonok a vo vyznaniach snáď nemajú konkurenciu. Sú doslova majstrami romantických prejavov a prekvapení. A dokážu prekvapovať naozaj nečakane. Aj rýchlou žiadosťou o ruku a ešte expresnejšou svadbou. Leto je pre nich na tento akt ako stvorené a vôbec im neprekáža, pokiaľ sú vo vzťaho čo i len dva týždne. Ak milujú, milujú bezpodmienečne.

Mohlo by vás zaujímať: Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov

Ryby 

Citlivé Ryby patria medzi najoddanejšie a najnesebeckejšie znamenie. Vždy sú tu pre vás, ak potrebujete podať pomocnú ruku. Kedykoľvek ich požiadate o pomoc, neváhajú ani sekundu. Vo vzťahu sú absolútne oddaní a manželstvo je pre nich životným miľníkom. A letné obdobie si spájajú so zvukom svadobných zvonov. Preto sa najčastejšie berú v tomto období. 

- Najčítanejšie -