Presunúť na hlavný obsah

V tomto znamení sa rodia tie najtalentovanejšie deti: Máte aj vy doma malý talent?

Zábava

Každý rodič, bez výnimky, sníva o tom, že bude mať dieťa, na ktoré bude môcť byť právom pyšný. Ak je váš potomok narodený v tomto znamení, predpoklad jeho úspechu je takmer istý.

Rodičia chcú pre svoje deti to najlepšie. Prajú si, aby boli sebestačné, šikovné, zručné, bez námahy sa učili novým veciam a patrili k tým, ktorý sa vo svete skrátka nestratia. Zároveň si na druhej strane úpenlivo želajú, aby boli poslušné, svedomité a zodpovedné k svojim úlohám v škole i doma. Priam dokonalá predstava, však?

Neprehliadnite: Zverokruh odhalí vaše superschopnosti: Viete, ktorou silnou stránkou disponujete práve vy?

Ukazuje sa, že takéto deti existujú! A možno jedno také máte doma práve vy. Spoznali ste v opise vlastnosti svojho dieťaťa? Mnohé spomínané vlastnosti sa totiž údajne spájajú so zverokruhom a závisia od znamenia, v ktorom sa vaše dieťa narodilo. O akom znamení hovoríme? Znamenie, v ktorom sa rodia tie najtalentovanejšie deti je Panna

Deti predurčené na úspech

Deťom narodeným v tomto znamení sa v živote darí viac než dobre. Dôvodom je to, že majú výrazne vyvyinuté analytické schopnosti a môžu sa tiež pochváliť nadpriemernou inteligenciou. Tieto vlastnosti do značnej miery ovplyvňuje planéta Merkúr, pod vplyvom ktorého sa tieto deti rodia. Práve u nich je vysoký predpoklad toho, že sa naučia písať, čítať a počítať už v ranom veku. Nemalý podiel na to má aj to, že sú neuveriteľne usilovné. Zvedavosť dieťaťa narodeného v znamení Panny uhasíte len veľmi ťažko. Majú neustály záujem o to, aby sa dostali k jadru každého problému či otázky a nadobudnuté zistenia hneď aplikujú v praxi. Prirodzene, aj toto znamenie má negatívne charakterové črty. Tie však môžu byť správnym rodičovským prístupom ľahko premenené na výhody. Samozrejme, ak ich rodičia majú ambíciu tak urobiť.

Prečítajte si tiež: Peniaze nerobia človeka, avšak: Toto je 5 znamení, ktoré sú na ne magnetom

Recept na úspech?

Keď už hovoríme o rodičoch. U niektorých párov je predpoklad bystrých a talentovaných detí o čosi vyšší. Sú nimi kombinácie znamení:

  • perfekcionistické Váhy a vytrvalý Kozorožec,
  • energický Škorpión a silný Baran, 
  • spoľahlivý Býk a emocionálne založené Ryby,
  • veľkorysý Lev a spirituálny Strelec.

Netreba však zabúdať na to, že bez ohľadu na pozíciu hviezd platí, že ak sa rodičia vhodným spôsobom nezúčastňujú na vývoji svojich detí ani astrologický potenciál k úspechu nestačí.

- Najčítanejšie -