Presunúť na hlavný obsah

Zverokruh odhalí vaše superschopnosti: Viete, ktorou silnou stránkou disponujete práve vy?

Zábava

Podľa astrológov má každá ženská predstaviteľka zverokruhu svoju vlastnú tajnú moc! Akou výhodou disponujete vy?

Odhodlaná žena - Baran

Hoci sa vám do cesty postavy veľká prekážka, skôr alebo neskôr nájdete spôsob, ako ju prekonať. Všetko síce nemusí ísť ako po masle, no Barani na ceste za svojim cieľom nepoznajú kompromis, že?

Kreatívna žena - Býk

Mnohí majú falošný dojem, že ženy narodené v znamení Býka sú bytosti, u ktorých predstavivosť absentuje a sú skôr z tých, ktorý v živote vedie pragmatickosť. To však nie je správne! V skutočnosti ste šikovný a silný jedinec, ktorý rieši problémy pomocou vysoko rozvinutej predstavivosti.

Spoločenská žena - Blíženci

Ste majstrovskí “bábkari”, ste veľmi dobrí v manipulácii s ľuďmi. Ste schopní dosiahnuť mnohé len za použitia slov. Ľuďom sa doslova dokážete dostať do hlavy.

Umelecká žena - Rak

Ženu narodenú v tomto znamení je takmer nemožné poraziť. A dôvodom toho je, že ak naozaj potrebuje, môže sa stať doslova kýmkoľvek! Žena narodená v znamení Raka má mnoho tvárí.

Neprehliadnite: Peniaze nerobia človeka, avšak: Toto je 5 znamení, ktoré sú na ne magnetom

Nebojácna žena - Lev

Ženy narodené v znamení Leva doslova nepoznajú strach, takže sú vždy všade prvé. Sú zväčša šikovné, krásne a jednoducho kráľovné!

Múdra žena - Panna

Najsilnejšou stránkou je ich logika a pozoruhodná inteligencia. Vždy vedia, čo robiť a sú preto vhodnými osobami, ktoré vám môžu poskytnúť mnohé užitočné rady.

Očarujúca žena - Váhy

Ženy tohto znamenia sú doslova vílami v prestrojení. V každej situácii sa im podarí zostať roztomilo a očarujúco. Vedľa takejto ženy sa každý človek bude cítiť ako skutočný hrdina!

Atraktívna žena - Škorpión

Dokonca aj bez nulového úsilia, pôsobíte na ľudí (a obzvlášť na mužov) ako magnet. Sú k vám vašou atraktivitou doslova priťahovaní. Ako to robíte?!

Prečítajte si tiež: Zákon príťažlivosti funguje: Vaše znamenie vám napovie, čo si svojimi myšlienkami priťahujete do života

Šťastná žena - Strelec

Žena tohto znamenia pripomína mačku s deviatimi životmi. Kým ostatných zmetie vlna cunami zvaná život, vy stále stojíte presne tam, kde ste boli. Máte pozoruhodné šťastie posilnené nekonečným optimizmom!

Ambiciózna žena - Kozorožec

Ženy narodené v znamení Kozorožca  sú schopné pracovať non-stop a nevykazujú žiadne známky vyčerpania. Prirodzene, vďaka tomu, že ste tvrdo pracujúci človek, získate veľa odmien. Zo všetkých znamení máte práve vy ten najväčší motor!

Mimoriadna žena - Vodnár

Hoci niektorí ľudia považujú ženy tohto znamenia za trochu zvláštne a nie veľmi dobre adaptovateľné do bežného života, nie je to pravda! Keď zavládne panika, Vodnári sú tí, ktorí najrýchlejšie nájdu cestu zo zapeklitej situácie von.

Intuitívna žena - Ryby

Žena tohto znamenia vidí a vníma realitu svojím osobitým spôsobom. Vďaka tejto neuveriteľnej intuícii môžu Ryby varovať svojich blízkych pred nebezpečenstvom dávno predtým, než k nemu dôjde. A samozrejme bude to vždy v poriadku!

- Najčítanejšie -