Presunúť na hlavný obsah

Dátum vášho narodenia prezradí veľa o vašej osobnosti: Kto je najviac predurčený na úspech?

Zábava

Vedeli ste, že práve dátum vášho narodenia vypovadá veľa aj o vašej osobnosti? Pozrite sa spolu s nami, čo všetko o vás prezradí.

Tušili ste, že práve dátum vášho narodenia, dokáže skutočne mnoho vypovedať o vašej osobnosti? Dokonca veľmi ľahko zistíte, či patríte do kategórie workoholikov alebo rojkov… Alebo aj to, či je vám život súdený skutočný úspech. Tak čo, ste zvedaví? 

Ako na to

Samotný spôsob na zistenie toho, čo o vás hovorí dátum narodenia, je jednoduchý. Pokiaľ ste sa narodili 1.1.1990 potom bude vaše osobnostné číslo 3. Jednoducho zrátate všetky cifry z vášho dátumu, daný súčet rozdelíte na 2 cifry a tie následne sčítate. V prípade keď bude váš konečný súčet dvojciferný, znova číslice sčítajte. (1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 21 — 2 + 1 = 3). 

Prečítajte si: VIDEO: Skúste tieto pohyby a z vašich bokov ubudne niekoľko cm: Už po mesiaci zbadáte rozdiel na svojom tele

1. Férovosť a úspech na prvom mieste

Keď je vaše číslo rovné 1, potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi ctižiadostiví a máte pevnú vôľu. Veľké nároky kladiete nielen na okolie, ale aj na seba. Chcete totiž vynikať vo všetkom, čoho sa chytíte. 

2. Túžba po spokojnosti prioritou

To po čom najviac túžite je pokojný, harmonický život. Milujete deti, preto chcete vzťah založený na medziľudských vzťahoch, pochopení a v neposlednom rade aj rodine. To je pre vás kľúčové. A práve na tom si zakladáte. 

3. Veční bojovníci

Ste kreatívni, máte cit pre detail, kompozíciu, milujete umelecký svet a spravodlivosť. Skvele sa uplatníte v oblasti médií. Žurnalistika je pre vás ako stvorená. Nevzdávate sa totiž a prácu vnímate ako poslanie. 

4. Nepoučiteľní workoholici

Čo sa týka pracovného výkonu idete vždy na 120%. Len zvyšok vecí vám akosi uniká. Ste mimoriadne pracovití, sebavedomí, len máte problém s tým, že nedokážete odosobniť svoj pracovný život od súkromného.

Neprehliadnite: Tento cvik vás zbaví bolesti chrbta, krku a hlavy: Zaberie 1 minútu, no budete z neho ťažiť niekoľko mesiacov

5. Spoľahliví, no tvrdohlaví

Ľudia, ktorých osudovým číslom je 5- ka, sú na seba aj svoje okolie nároční, teda najmä v oblasti medziľudských vzťahoch. Tam to totiž práve tou tvrdohlavosťou môže tročku škrípať. Avšak veľkým plusom je, že patria medzi jedných z najspoľahlivejších. 

6. Flegmatici milujúci svet

K vlastnému šťastiu potrebujete len pokoj, pohodu a harmóniu. Neznášte konflikty a stresové, či vypäté situácie. Nedokážete v nich totiž reagovať. Dokonca sa im sami radšej vyhýbate, nakoľko to o sebe dobre viete.

7. Citliví a empatickí

City sú pre vás vo všetkom na prvom mieste. Veľmi emotívne konáte v pracovnej aj v súkromnej oblasti. Riadite sa presne podľa toho, čo cítite. A tomu aj podriaďujete takmer všetky svoje rozhodnutia. 

8. Súťaživí 

Tak táto kategória ľudí je mimoriadne súťaživá naozaj vo všetkom. Chcete vynikať v každej oblasti, ktorej sa čo i len dotknete a s neúspechom jednoducho nerátate. Ak náhodou nastane, nesiete ho veľmi ťažko.

9. Celoživotní optimisti

Títo ľudia sú dokonalými spoločníkmi. Majú totiž takmer vždy dobrú náladu, sú plní života a entuziazmu. Veria svojim túžbam, snom a snaži sa ich naplniť. Slovo nie, pre nich nič neznamená a vždy idú za svojim. 

- Najčítanejšie -