Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, o ktorých ženy vždy klamú: Trojka zrejme zaskočí aj vás samú, nerady si to totiž priznávame

Partnerské vzťahy

Nuž je to fakt. Ani my samy, nie sme občas také úprimné, ako sa tvárime. O ktorých veciach skutočne nerady hovoríme a nerobí nám problém, tak trochu pozmeniť pravdu?

Jednoducho existujú veci, pri ktorých nie sme ani my najúprimnejšie. Ruku na srdce, v čom najčastejšie nehovoríte pravdu svojmu drahému? Je päť vecí, ohľadom ktorých klame takmer každá z nás. Alebo minimálne pozmení fakty. 

1. Počet milencov

Na jednej strane klame ak je ich počet príliš vysoký, ale aj príliš nízky. Máme totiž pocit, že ak je dané číslo vyššie ako mal náš partner počet mileniek, je to problém. Tak nejaké tie mená zo zoznamu uberieme. No a v opačnom prípade, pridávame ak si myslíme, že by ste nás mohli považovať za príliš neskúsené. 

2. Naša hmotnosť

Nuž toto je pre nás jedna z najcitlivejších tém. Aj keď nás okolie možno vníma ako príťažlivé, s ručičkou na váhe takmer nikdy nie sme spokojné. Máme pocit, že vždy je čo vylepšiť, zmeniť, priviesť do dokonalosti. 

3. O tom, že nemôžme vystáť ak na nás žiarlite

Áno, chceme cítiť, že sme žiadané, že sa vám páčime a imponuje nám, ak na nás žiarlite. Hoci tvrdíme opak. Potrebujeme cítiť, že vás predstava toho, že by sme si našli niekoho iného vytáča. Je to akási pomyselná iskra, ktorá vzťahu dodáva potrebnú vášeň. V primeranej miere samozrejme. 

Čítajte tiež: Nevedela som si predstaviť, že sa nájde muž hodný mojej dcéry: Tvrdohlavosť ma v našom vzťahu naučila jedno

4. Koľko míňame na nákupy

Žiadna z nás nechce počúvať vety typu: "To si naozaj vôbec nepotrebovala!", "Na čo sme to kupovali?", "Koľko to vôbec stálo?", takže v tom zatĺkame, zatĺkame a zatĺkame. Najmä ak niečomu nedokážeme odolať a vieme, že by ste z toho neboli nadšení. No každý z nás si z času na čas potrebuje len urobiť radosť. Tak nám to doprajte.

5. Kvalita sexu

Áno, občas to jednoducho nevyjde a my nechceme, aby ste sa cítili zle. Preto sem - tam práve dané skutočnosti trošku pozmeníme, prikrášlime alebo ich radšej nekomentujeme. A ak to trvá hoci aj dhšie obdobie, nikdy to nepovieme nahlas. Ale verte, že to robíme pre dobro vzťahu. Teda aspoň s tým vedomím.

Neprehliadnite: Moja mama ma po mojich tridsiatich narodeninách už nikdy nenavštívila: Až po jej smrti som sa dozvedela, čo bolo dôvodom 

Máte aj vy svoje malé tajomstvá, o ktorých Váš partner netuší?

spolu hlasovalo 177 ľudí

Áno
155
Nie
22

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus