Presunúť na hlavný obsah

Tieto štyri znamenia v lete najviac podvádzajú: Pri kom sa oplatí byť v strehu dvojnásobne?

Partnerské vzťahy

Leto je za dverami a s ním aj tie najväčšie dobrodružstvá, o akých sa nám ani nesnívalo. S nimi prichádza chuť na zakázané ovocie. Pri ktorom znamení zverokruhu treba byť v pozore?

V lete sa objavujú najčastejšie sklony k nevere. Zatiaľ čo niektoré typy ľudí sú predurčení na dlhodobé vzťahy, sú znamenia, ktoré majú radi pozornosť opačného pohlavia o niečo viac a to najmä v lete. Aké vlastnosti ľudí si treba všímať a ako s nimi vychádzať, aby ste neprichádzali do pokušenia?

Prečítajte si: Ctižiadostivá, zmyselná, či s materinskými sklonmi: Znamenie vášho partnera prezradí, po akej žene naozaj túži

Baran: Potrebuje neustále dobrodružstvo a vzrušenie

Barani majú radi, keď ich život má iskru. Naopak, neznášajú stereotyp, takže všetko závisí od toho, ako sa cítia vo vzťahu bez ohľadu na to, či milujú alebo nie. Sú otvorení novým výzvam a radi spoznávajú zakázané ovocie najmä v lete. 
Ľahko sa tak dostanú do situácie, kedy už flirtujú a sami si to neuvedomia. Majú radi dobrodružstvo a spontánne akcie, s dovolenkou v rezorte u nich nepochodíte a privediete ho akurát tak k obrovskej nude. Pri ňom sa musíte snažiť dvojnásobne. Potreba činu ho udržuje neustále v akcii. Cítia sa večne mladí a s tým súvisí a ich sebavedomie.

Blíženci: Ak podvedú, väčšinou sa zamilujú

Ľudia v znamení Blížencov majú nutkanie neustále niečo hľadať a hoci sú vo vzťahu, stále si myslia, že existuje pre nich niekto vhodnejší. Ide o obzvlášť komunikatívne typy, ktoré radi spoznávajú opačné pohlavie a získavajú si pozornosť spoločnosti. 
Ak sa zapletú do nevery, môžete si byť istí, že to nie je len tak. Rozlišujeme totiž dva typy nevery, a to po fyzickej stránke, ale aj skutočnej zamilovanosti. Blíženci sa „zamilovávajú“ najmä v lete, ktoré je pre nich pokušením. Vtedy je lepšie zo vzťahu s nimi vycúvať, nemalo by to zmysel. 

Lev: Je závislý na pozornosti a obdive

Asi nikoho neprekvapí, že Lev patrí medzi znamenia, ktoré sa radi predvádzajú. Pozornosť si doslova užívajú a je to ich kyslík pre živobytie. Je to letné znamenie a práve v tomto období sa cíti najviac vo svojej koži. Jediný spôsob, ako si ho udržať je, že jeho partner či partnerka mu bude dávať dennú dávku obdivu a dôležitosti. Ak sa tak nestane, Lev vyráža na lov. 
Sebaláska, ktorou prekypuje sa odráža na jeho sebavedomí, aj preto je magnetom pre opačné pohlavie. Jeho suverénne vystupovanie a radosť zo života omámi nejedného človeka, ktorý sa ocitne v jeho tesnej blízkosti. Je vášnivý a to býva vo vzťahu nebezpečné...

Neprehliadnite: Kedy je najideálnejší čas na dieťa, v 20, 30, či 40-ke? Odborníci sa zhodujú v jednom

Škorpión: Najtajomnejšie znamenie, ktoré

Znamenie, do ktorého vidí len málokto. Škorpión si totiž drží svoju tajomnú stránku najviac spomedzi ostatných. V otázkach partnerských vzťahov ide o znamenie typu „Tichá voda brehy myje“. Škorpión má silno vyvinutý cit pre blaho a vzrušenie. Otázky intimity preto zohrávajú u neho veľmi značnú časť vzťahu. V prípade sexuality sú ako bezodná studňa, čo môže viesť k častému obviňovaniu z nevery od jeho partnera či partnerky. Nie vždy to tak však aj je a preto, ak sa rozhodnete niečo mu vytknúť, pripravte si dôkazy, pretože niekedy je v tom „nevinne“ i keď na pohľad to môže pôsobiť inak. 
Rovnako ako dokáže silno milovať, vie aj nenávidieť. Jeho emócie sú totiž vystupňované v obidvoch prípadoch. 

Máte skúsenosti s niektorým z týchto znamení a neverou a ak áno, s ktorým?

spolu hlasovalo 427 ľudí

Baran
81
Lev
99

- Najčítanejšie -