Presunúť na hlavný obsah

Manžel prevádzkoval erotický podnik: Na začiatku to nebol problém, no po čase mi začala vadiť táto vec

Sex a vzťahy

Naša známa Lucia nám porozprávala príbeh o svojom manželstve, ktorý začal na netradičnom mieste. Predsa len stretnúť svojho budúceho manžela v erotickom podniku, pracovať pre neho, potom si ho vziať, to sa len tak nevidí.

Ich vzťah sa začal na netradičnom mieste 

Naša známa Lucia vedela od začiatku že jej manžel Peter prevádzkuje erotický salón. „Hanbím sa to dnes po rokoch, čo som aj matkou priznať, ale vedela som do čoho idem. Vedela som to kvôli tomu, že som sama v manželovom erotickom podniku pred rokmi pracovala. Prijal ma ako študentku, ktorá si chcela privyrobiť a po čase ma lákala ešte väčšia vidina privyrobenia si peňazí. Najskôr sme náš vzťah založili na sexe, priznávam. Postupne som sa stala jeho pravou rukou v podniku a zveroval mi aj ostatné dievčatá a všetko okolo baru a mnohé ďalšie veci. Nakoniec som vďaka tejto kombinácii zistila, že mám aj ja celkom dobrého manažérskeho ducha,“ hovorí na úvod svojho príbehu Lucia. 

Mohlo by vás zaujímať: Vzala som si dobrého muža: Keď sa však začal stretávať s týmto mužom, zmenil sa na niekoho, komu som nerozumela

V manželstve zmenila na neho názor

Po čase Peter akosi celkom prirodzene navrhol, aby sa stala jeho manželkou a že mu bude pomáhať jeho erotický podnik viesť, zatiaľ čo on sa bude venovať aj iným podnikateľským aktivitám: „Nemyslite si, Peter nebol typ chlapa, ktorý bol vulgárny alebo perverzný akoby sa logicky mnohé domnievali, keďže prevádzkoval erotický podnik. Naopak, dokonca bol veľmi scestovaný, sčítaný a mal skutočne dobrý nos na podnikanie. Nehovoriac o jeho fyzickom vzhľade, ktorý ma veľmi priťahoval, bol to skutočne galantný a pozorný muž, ktorého by ste si tiež vzali,“ hovorí na jeho adresu pekné slová Lucia. 

Čítajte tiež: Príbeh Popolušky: Izabela prežila túto rozprávku na vlastnej koži, zistila však, akú trpkú príchuť môže život mať

Zrazu ich vzájomný vzťah ochladol

Logicky potom, čo sa venovala Lucia manažovaniu erotického podniku a po manželstve zatúžila aj po dieťati. Pre Petra to nepredstavovalo problém. Naopak, keď to sama navrhla, privítal to, pretože logicky tiež usúdil, že dieťa tiež chce. Narodil sa im teda syn Leo a samozrejme Luciine priority sa točili okolo neho. „No presne v tom čase, po narodení Lea, sa jeho vzťah ku mne zmenil. Bol chladný, prestal si ma všímať ako ženu, noci netrávil doma. Ja som logicky do erotického podniku chodiť prestala, bola som na materskej dovolenke, mala iné priority, chcela som si dokončiť školu a veľa ďalšieho. Zrazu som vedela, že k manažovaniu erotického podniku sa určite nevrátim. Netrvalo dlho a dozvedela som sa aj novinky z môjho bývalého pracoviska cez moju kamarátku, ktorá tam robila barmanku. Raz sme sedeli spolu na káve aj s Leom a zrazu sa priznala, že ma zámerne zavolala, vraj mi musí niečo povedať. Vraj odkedy som a už v podniku neukázala, moje miesto prevzala nejaká Poľka, ktorá si obmotala môjho manžela okolo prsta. Vraj majú spolu aj pletky a on si z nej urobil svoju zástupkyňu,“ opisuje Lucia ďalej dodáva, že to bolo zvláštne, ale až tak veľmi ju to neprekvapovalo a nerozčuľovalo.

Neprehliadnite: Naše manželstvo sa po narodení dcéry takmer rozpadlo: Trvalo mi dlho, kým som pochopila, prečo to tak bolo

Mala pocit akoby si v tom manželstve už dlho išli každý svojím vlastným smerom. Ani sa nehádali, vlastne keď si to tak vezme, nikdy toho ani veľa nenavraveli. Po čase sa dohodli na rozvode a tak sa ich príbeh skončil, akosi celkom nebadane, bez väčších ceremónií rovnako ako začal. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe