Presunúť na hlavný obsah

Týmto sebaistota nechýba: Toto je 5 znamení, ktoré majú sebavedomia na rozdávanie

Zábava

Hovorí sa, že sebavedomým ľuďom sa životom kráča ľahšie. O niečo ťažšie to však môžu mať ľudia v ich najbližšom okolí, ktorých často svojím egom zvalcujú. O ktoré znamenia ide?

Lev

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení túžia po tom, aby pre všetkých boli vždy centrom pozornosti. Keď vojde do miestnosti Lev, všetci si ho všimnú. Lev priam nemôže vystáť myšlienku toho, že niekto môže byť múdrejší či úspešnejší ako je práve on. Jeho životným mottom je “účel svätí prostriedky." Pre to, čo chce je pripravený urobiť čokoľvek, a to aj “cez mŕtvoly”. 

Kozorožec

Skôr než sebestrední sú kozorožci chladnokrvní. Rovnako ako Levi i Kozorožci sú pripravení použiť pre svoje ciele akékoľvek prostriedky a ísť aj “cez mŕtvoly”. Narcizmus tohto znamenia zverokruhu je zväčša len ich maska, ktorú používajú na skrytie svojich vnútorných neistôt.

Neprehliadnite: Vyhnite sa toxickým vzťahom: Kombinácie práve týchto znamení sú vopred odsúdené na neúspech

Baran

Ego barana je obrovské. Barani sú si istí tým, že sa s nimi nikto nemôže porovnávať. Robia všetko to, čo je v ich silách, aby dosiahli to, čo chcú. Častokrát sa púšťajú do vecí, na ktoré by iní nenašli odvahu. Ich ctižiadostivosť je zrejme dôvod, prečo Baran zvyčajne nemá toľko priateľov.

Škorpión

Zástupcovia tohto znamenia zverokruhu sú kompulzívni narcisti. Sú okúzľujúci a intuitívni, čo hraje do ich karát. Hlavnou motiváciou Škorpiónov je vždy vyzerať dobre, a to i na úkor iných ľudí. Nezaujímajú sa pri tom o to, koľko ľudí budú musieť využiť či ponížiť, len aby získali to, čo chcú oni.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Slovensko vymenila za slnečné Toskánsko: Umelkyňa Mária sa vďaka tomu naučila všímať si veci, ktoré nikto nechce

Vodnár

Vodnári sú zvyčajne veľmi nahnevaní, keď ich ľudia nazývajú narcistami alebo ich považujú za tých, ktorí sa sústreďujú len na seba. Hoci touto vlastnosťou skutočne disponujú. Vodnári milujú obdiv, a ak im ho nepreukážete, budú vás buď ignorovať alebo vás za vašim chrbtom ohovárať.

 

- Najčítanejšie -