Presunúť na hlavný obsah

Vyhnite sa toxickým vzťahom: Kombinácie práve týchto znamení sú vopred odsúdené na neúspech

Zábava

Poslednou dobou sa veľa hovorí o toxických vzťahoch. Niekedy je však ťažké presne určiť, čo ich spôsobuje. V prípade týchto 5 najtoxickejších párov zverokruhu je viac než jasné, že za ich vzťahové problémy môžu jednoducho hviezdy.

Baran a škorpión

Rýchlo prišlo, rýchlo odišlo. Vzťahy baranov a škorpiónov mávajú rýchle vášnivé začiatky, no rovnako rýchle konce. Obe znamenia zverokruhu ovláda Mars. Sú to teda ohniví, vášniví ľudia, ktorí milujú dobýjanie. Hoci počiatočná intenzita býva pre oboch omamná, akonáhle vyprchá, býva to začiatok konca. Obe znamenia sú značne nekompromisné a mávajú v sebe značnú dávku drzosti. Baran a škorpión vytvárajú páry typu: všetko alebo nič.

Rak a strelec

Kameňom úrazu v prípade tohto páru je to, ako si zástupcovia týchto znamení preukazujú svoju náklonnosť. Raci veľmi radi dávajú a dávajú a dávajú, ocenia dlhé rozhovory o svojich pocitoch i o tom, akým smerom sa uberá ich vzťah. Vo vzťahu so strelcom však zápasia s tým, akou formou sa im ich láska vracia. Ľudia v znamení strelca sa viac než o rozhovory so svojim partnerom zaujímajú o zdieľanie dobrodružstiev. Raci sa preto môžu cítiť nemilovaní a zanedbávaní. Navyše, strelci bývajú v komunikácii hrubí, čím sa zväčša hlboko dotknú citlivého raka. 

Neprehliadnite: VIDEO: Slovensko vymenila za slnečné Toskánsko: Umelkyňa Mária sa vďaka tomu naučila všímať si veci, ktoré nikto nechce

Blíženci a panna

S čím sa bude musieť “pobiť” tento pár? Kým blíženci majú tendenciu pozerať sa na veci s nadhľadom, panna je orientovaná skôr na detail. Vo výsledku to môže skončiť tak, že panna ponesie na svojich pleciach ťarchu celého vzťahu. Táto nerovnováha vo vzťahu začne byť pre pannu frustrujúca a v momente, keď kriticky vystúpi proti blížencovi, vznikne vo vzťahu vojna, ktorá ich úplne odradí od ďalšej komunikácie.

Váhy a ryby

Medzi týmito znameniami sa objavujú problémy kvôli tomu, že vodnár rád zrkadlí svojho partnera. Ryby, vodné znamenie, túto vlastnosť neocenia, keďže im samým je cudzia. Ryby majú bohatý vnútorný život a často sa uzatvárajú do seba, čo váham sťažuje možnosť zrkadlenia a následného pripútania sa. Čo zväčša vedie k tomu, že si váhy nájdu niekoho iného.

Prečítajte si tiež: Najzmyselnejšia instagramová babička: Pri pohľade na ňu by ste jej skutočný vek naozaj netipovali

Býk a vodnár

Býk a vodnár sú obaja extrémne silní, čo v prípade, že sa rozhodnú pre vzťah môže viesť k toxicite. Obaja si myslia, že majú vždy pravdu, čo sťažuje akýkoľvek kompromis. Obaja s veľkým zápalom pristupujú k riešeniu vlastných problémov, čo znamená, že sa budú musieť nepodmienenčne zmeniť alebo budú na dennodennom poriadku zažívať výbušné hádky, čo je však viac než vyčerpávajúce.

- Najčítanejšie -