Presunúť na hlavný obsah

Peniaze nerobia človeka, avšak: Toto je 5 znamení, ktoré sú na ne magnetom

Zábava

Hovorí sa, že nie tvrdá práca je to, čo nám pomôže znásobiť náš príjem, ale naše unikátne zmýšľanie. Astrológovia tvrdia, že niektoré znamenia zverokruhu to s peniazmi vedia skrátka lepšie než tie ostatné.

Kozorožec

Kozorožeci sú svojim vlastným poháňacím motorom. Nepotrebujú, aby ste ich tlačili, pretože pokiaľ ide o ich projekty, robia tak oni sami. Ak to nebudete akceptovať, pohrozia vám svojimi rohmi. Nebojte sa, týka sa to len extrémnych toxických prípadov. Sú to organizovaní motivátori, ktorí vás udržiavajú na ceste za vašim cieľom. Majú veľa prirodzených vlastností, ktoré sú vhodné pre podnikateľa.

Škorpión

Škorpióni sú prirodzenými vodcami. Keď sa pre niečo nadchnú, bývajú častokrát nároční a urážliví. Dokážu sa do problémov doslova ponoriť. Dokončenie akéhokoľvek projektu považujú za svoj záväzok, a to i vtedy, keď počiatočná motivácia ubúda. Škorpióni majú vysoké štandardy, ktoré priťahujú bohatstvo.

Neprehliadnite: VIDEO: Tejto pochúťke v lete neodoláte: Ochutnali sme zmrzlinu z 5 najobľúbenejších bratislavských zmrzlinární

Panna

Panny sa snažia za každých okolností zostať vo svojich zámeroch morálnymi a čistými, čo im prináša úspech. Schopnosť prilákať peniaze však nemusí nevyhnutne znamenať bohatstvo. Panny síce veľmi ľahko zarobia peniaze, a to pri vynaložení minimálneho úsilia, no na druhej strane ich rovnako rýchlo i strácajú. Financie im zväčša len prekĺznu medzi prstami. Panny, je na čase sa naučiť šetriť!

Býk

Býci sú veľmi inteligentní, takže svoje priority majú vždy zrovnané. Dobrá efektivita ich práce im pomáha získať manažérske pozície, z ktorých potom delegujú svoje úlohy na podriadených. Za efektívnu prácu svojho tímu dostávajú zväčša významné bonusy. Býci vedia ako a kde ušetriť peniaze. Suma, ktorú tým získajú tak môžu investovať do nejakého ziskového podniku namiesto plytvania peniazmi na zbytočnosti.

Prečítajte si tiež: Zákon príťažlivosti funguje: Vaše znamenie vám napovie, čo si svojimi myšlienkami priťahujete do života

Ryby

Ryby sú kreatívne a idú s prúdom. Schopnosť akceptovať veci tak, ako sú a rýchlo sa adaptovať sú ukazovateľmi ich budúceho úspechu. Ryby sa nechcú dlho viazať na veci, ktoré nefungujú tak, ako si to oni sami pôvodne plánovali. Svoju kreativitu využívajú na prispôsobenie sa novým výzvam, ktoré vedú buď k osobnému rastu alebo k ešte väčším cieľom. Sú úspešní ako samostatne zárobkovo činné osoby, najmä v oblasti umenia.

- Najčítanejšie -