Presunúť na hlavný obsah

Čo vás čaká s mužom po vašom boku a na čo sa pripraviť najbližšie dni? Prezradí to deň, kedy sa narodil

Feminity

Narodil sa váš partner v znamení, Vodnára Leva, Býka, či Škorpióna? Pozrite sa spolu s nami, aký život vás s ním čaká.

Zaujíma vás aký život vás čaká s mužom, po vašom boku? Pozrite sa spolu s nami, čo hovoria hviezdy a na čo by ste ste sa mali rozhodne pripraviť. Určití veci vás zrejme milo aj nemilo prekvapia. 

Neprehliadnite: Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila

Baran 

Hovorí sa o nich, že čestní a úprimní. A práve preto z nich bývajú ideáli manželia. Áno, dokonca aj s takou neverou by sa vám s veľkou pravdepodobnosťou priznali. No verte, že s nimi vás nečaká. Ašak občas býva jeho úprimnosť až prehnaná. Napríklad, ak sa muža Barana opýtate, či ste po tohtoročnej Veľkej noci pribrali. 

Býk

Buďte si isté, že s týmto mužom zvládnete aj turbulentnejšie obdobie, ktoré vás aktuálne čaká. Záleží mu na vašom vzťahu, šťastí a preto aj keď nastanú problémy, zostáva pri vás. Býci sú lojálni, morálni a zväčša robia správne rozhodnutia. Tak dajte na ich názor. 

Blíženci

Sú veľmi energickí, vášniví a radi ženu po svojom boku prekvapujú. Ak však pocítia málo uznania, neváhajú za hlavu zahodiť aj dlhoročný vzťah. Na to si určite najte pozor a najmä v týchto dňoch, nešetrite komplimentami.

Rak

Rak patrí rozhodne medzi najsentimentálnejšie a najcitlivejšie znamenia vôbec. Pokiaľ ste tomu svojmu v predchádzajúcom období venovali menej pozornosti, určite na tom zapracujte. Uvidíte, ako to vášmu vzťahu prospeje. 

Lev

Vášnivý, nespútaný Lev je skvelým partnerom, ak mu nezabúdate s pravidelnosťou škrabkať ego. Akonáhle s tým prestanete, verte, že harmonické spolužitie vás nečaká. V každom prípade, ak ste s ním uvažovali o spoločnej budúcnosti, radšej do toho nevkladajte veľké nádeje. Málokedy sa Lev usadí.

Panna 

Muž narodený v znamení Panny patrí medzi najpoctivejších. Čokoľvek vám sľúbi dodrží. Takže ak sa neviete dočkať plánovanej spoločnej dovolenky, možno ju dokonca dostanete ako darček a skôr sko ste čakali.

Čítajte tiež: Tieto znamenia sa k sebe nehodia: Pozrite sa, či to má s tou vašou polovičkou naozaj zmysel

Váhy

Nikdy vás slovne nezradia, budú vždy po vašom boku a žiadnych okolností sa s vami nepustia do náročných hádok. Sú veľmi inteligentní a na všetko majú jasnú a priamu odpoveď. Ak sa rozhodnente stať ich ženou, čaká vás vyrovnané a pokojné manželstvo. 

Škorpión 

Každý deň s nimi je dobrodružstvo. Určite sa nebudete nudiť a zažijete množstvo vášnivých a jedinečných dní. Ak ho zaujmete a objaví vo vás ženu svojho života, urobí pre vás aj nemožné. Inak bez slova odíde a bude hľadať inde. 

Strelec

Strelci sú veční optimisti, ale aj rojkovia. Tvária sa, že svet je gombička a nič nie je nemožné. O cestovateľské zážitky s nimi nebudete mať núdzu, stabilita vo vzťahu je však otázna. V tomto období sa môžete tešiť na nové prekvapenie, ktorým  vás ten váš Strelec dostane. 

Kozorožec

Kozorožci sú rodinne veľmi založení. Pri nich nemusíte premýšľať, čo sú ich priority. Jednoznačne vám to dokáže svojou náklonnosťou k rodine. Je veľmi pravdepodobné, že k vám počas nasledujúcich mesiacov priletí bocian.

Vodnár 

Vodnári sú veľmi trpezliví a nezvyknú sa len tak nahnevať, aj keď sa veci začnú komplikovať. Všetko riešia s chladnou hlavou. Ak si získate ich lásku, uvidíte, že pre vás po celý život urobia aj nemožné. 

Ryby

Citlivé Ryby sú ideálni partneri. Vždy, keď treba, podajú vám pomocnú ruku a sú tu pre vás. Vaše šťastie je pre nich prvoradé a tomu podmieňujú všetky svoje rozhodnutia. V najbližších dňaoch vás síce čaká ťažšie obdobie, ale spoločne ho hravo zvládnete.

Čo myslíte, sedí to na Vášho partnera?

spolu hlasovalo 173 ľudí

Áno
93
Nie
80

- Najčítanejšie -