Presunúť na hlavný obsah

Tejto dvojici cestovky sponzorujú dovolenky: V čom spočíva trik ich fotografie, za ktorú im platia niekoľko tisíc?

Zahraničné celebrity

Zarobiť 9000 dolárov za jednu instagramovú fotografiu, cestovať po svete a prežívať dobrodružstvá, to je splnený kariérny aj osobný sen mnohých z nás. Tejto mladej dvojici sa to podarilo a podelili sa aj o tajomstvo úspechu ich dychberúcich fotografií.

On bol čistič kobercov, ona fotografka

Mladá, podnikavá a inšpiratívna dvojica v zložení Jack Morris a Lauren Bullen si žijú svoj sen. Ako informoval internetový portál boredpanda.som, Jack sa živil ako čistič kobercov v Manchestri a potom sa rozhodol, že bude cestovať po svete. Lauren je austrálska fotografka, ktorá vystupovala a dodnes vystupuje pod umeleckým menom Gypsea Lust. Asi to bol osud, že sa pri cestovaní našli, zamilovali a na základe spoločnej vášne vytvorili dvojicu aj profesijne. Na margo ich vzťahu Jack prezradil: „Nikdy som nečakal, že nájdem niekoho, s kým by som sa o to mohol podeliť,“ čím narážal na svoju priateľku Lauren.

 

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

Stretli sa na Fidži a odvtedy sú nerozluční

Jeden druhého stretli len minulý rok na exotickom ostrove Fidži, ktorý sa stal ich domovskou základňou. Rozhodli sa spojiť svoj talent a chuť po dobrodružstve a odvtedy sú nerozluční. Spravidla každý mesiac navštívia novú krajinu. Ich spojenie a spoločné cestovanie po svete bolo skutočne skvelé rozhodnutie. Nielenže trávia svoje dni dokumentovaním najkrajších zákutí sveta, ale za jednu instagramovú fotografiu sú im cestovky a rôzne značky ochotné zaplatiť aj neuveriteľných 9000 dolárov.

 

Čítajte tiež: Internetová megahviezda Daniel Fuchs známy ako Magic Fox: Tento fešák je prototypom moderného muža

Cestovky a značky sponzorujú ich dobrodružstvá

Vďaka bezchybným instagramovým fotografiám majú obaja svojich verných fanúšikov. Jack neuveriteľné 2 milióny a Lauren s 1,2 miliónmi tiež nezaostáva. Dvojica zarobí dosť peňazí na základe toho, že prezentuje značky alebo turistické spoločnosti. Tie s radosťou zasponzorujú ich dobrodružstvá a potulky svetom ako aj život na ich domovskej základni na Fidži za tieto ukážkové a inšpiratívne zábery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Woke up in the jungle

Príspevok, ktorý zdieľa JACK MORRIS (@doyoutravel),

 

Tajomstvo fotografie za 9000 dolárov

Na svojom oficiálnom blogu Do You Travel sa Jack rozhodol aj podeliť s niekoľkými tipmi, ktoré jemu a Lauren dopomohli k instagramovej obľúbenosti až sláve, ak to možno takto nazvať. V čom je teda ich trik? „Nepoužívam žiadne prehnané množstvo mobilných aplikácií ani filtrov. Upravujem pomocou jednej konkrétnej aplikácie s názvom Lightroom v mojom počítači Macbook Pro, v rovnakom štýle s vlastnými prednastaveniami,“ hovorí na margo úspešnosti svojich fotografií, na ktorých spolupracuje s Lauren. Tiež dodal, že väčšinou sa snažia robiť najlepšie a najfotogenickejšie zábery jednu hodinu po východe slnka, pretože to býva najtichší čas dňa a jemu sa najlepšie sústreďuje. Používajú pritom statívy a časovače na snímanie.

 

Neprehliadnite: Jedna z najštýlovejších mamičiek poradí, ako cestovať s bábätkom: Najdôležitejšie je nevzdať sa

Vďaka tomuto nedostanú za jednu instagramovú fotografiu menej než 3000 dolárov a dokonca sa im podarilo dosiahnuť už spomínanú hranicu 9000 dolárov, čo sa nepodarí každému, čo poviete?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe