Presunúť na hlavný obsah

Najčastejšie úpravy fotiek, ktorým neodolali ani tieto hollywoodske celebrity: Úprava ktorej partie tela dominovala najviac?

Zahraničné celebrity

V ich vyjadreniach radi pripomínajú, že milujú svoje telá, dokonca, že odsudzujú úpravu fotografií. Ale keď príde na to, že túžia po naozaj exkluzívnej foto, tak si s radosťou dopomôžu aj retušou. O ktorých celebritách je reč?

Úzky a ešte užší driek  Kim Kardashian

Pri tejto celebrite kauza retuš naozaj neprekvapuje, hoci je to zvláštne, pretože kto iný v Hollywoode než práve táto žena je viac hrdý na svoju postavu krv a mlieko? Kto iný než ona je viac hrdý na svoje objemné pozadie? Napriek tomu neváha a retuši sa podvoľuje dosť pravidelne. Najčastejšie si zužuje  už aj tak pomerne dosť úzky pás, keď berieme do úvahy tie jej kypré boky. 

Mohlo by vs zaujímať: Retuš ženského tela otriasla rokom 2016: Dôkaz, že ani táto nejsexi žena sveta nie je so sebou spokojná

Menšie stehná a užší pás speváčky Mariah Carey 

Táto žena sa evidentne nikdy nevedela zmieriť s kolísajúcou váhou. Preto si neváhala jednu z o súkromných instagramových fotografií tiež „mierne“ poupraviť. Výsledok v podobe príťažlivejšieho pásu a menších stehien však evidentne bije do očí nielen jej fanúšikom, ale aj do očí celej verejnosti viac než si myslela. Nuž darmo niekedy je naozaj lepšie podvoliť sa prírode.  

Úzky pás modelky Mirrandy Kerr

Čo môže pobúriť verejnosť viac než fakt, že dokonca taká supermodelka s hriešne krásnym telom ako má práve Mirranda Kerr si napomáha k ešte štíhlejšiemu pásu retušou vlastných fotografií? No predsa ďalší fakt, keď vyhlási, že ona o žiadnej retuši nič nevie, hoci nielen táto upravená fotografia hovorí sama za seba.  

Štíhle stehná, dlhé nohy a úzke boky Kylie Jenner 

Aj najmladšia Kardashianka má za potrebu svoje už upravené telo ďalej upravovať. Táto instagramová fotografia je toho dôkazom. Všimnite si tie štíhle stehná a útlejšie boky, a hneď je vám jasné, že tu niečo nesedí. Hneď sa zdá, aké má krásne dlhé a štíhle nohy. Keď sa však prizriete bližšie, všimnete si istých nerovností na fotografii. 

Čítajte tiež: Aj krásna Jennifer Lopez podľahla trendu retušovnia vlatných fotiek: Čo si známa speváčka vylepšuje?

Štíhle bruško speváčky Lady Gaga

Na instagramovej fotografii Lady Gagy, ktorá ju zachytáva pri cvičení, tiež niečo nesedí. Fotografia je mierne zdeformovaná. Všimli ste si tie zakrivené časti pred jej dekoltom v dôsledku zúženia si  bruška?  Nuž, aj ona chce byť za dokonalú, aspoň na fotografiách. 

Štíhle stehná speváčky Beyoncé

Talentovaná speváčka, ale aj tanečníčka má už čo to „odmakané“. Avšak jej objemnejšie stehná sú stále jej kritickou oblasťou. „Queen B“ preto na týchto fotografiách neváhala a využila služby Photoshopu, vďaka ktorému vyzerá jej postava naozaj ukážkovo. No zahľaďte sa pozorne a zistíte, že na jednej fotografii je zdeformovaný vínový pohár a na druhej schod. 

Neprehliadnie: Sebavedomá Beyoncé propaguje ženskú krásu a je hrdá na svoje krivky: Prečo potom ten Photoshop? 

- Najčítanejšie -