Presunúť na hlavný obsah

Horúce letné dni strávte pri bazéne: Kde nájsť tie najzaujímavejšie miesta na Slovensku a v Česku?

Cestovanie

Letné dni priam lákajú k vode, v ktorej človek nachádza osvieženie, ktoré je v čase letných horúčav doslova nevyhnutnosťou. Toto sú miesta, ktoré sa oplatí navštíviť.

Manifesto, Praha

19. júla tohto roka by v pražskej časti Smíchov mala vzniknúť letná oáza, ktorú môžeme na Slovensku Prahe závidieť. Nebude chýbať bazén, mestská záhrada, originálny výber gastronómie a koncerty či iné kultúrne podujatia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our newest family member, #ManifestoSmichov, designed by Brno architecture studio @chybikkristof , and complete with a the water element that will act as a mirror reflecting the stunning 19th century façade of the Narodni dum na Smichov while creating "A summer oasis in the middle of the city". For the annual winter, the layout will change again. We can't wait to be apart of the changing face of Smichov #ManifestoMarket . . . . . #프라하 #布拉格 #プラハ #Prag #Praga #Praag #czechrepublic #praguefoodie #streetfoodmarket #toppraguerestaurants #gastrolover #igloobar #visitCZ #visitczechrepublic #czech_vibes #unlimitedprague #czechthisout #welovepraha #praguelife #visitprague #praguetrip #discoverprague #traveldeeper #mytinyatlas #cerealguides #streetfoodmarket

Príspevok, ktorý zdieľa Food'n Culture Market (@manifesto.market),

Hotel Emblem, Praha

Doslova len pár krokov od srdca “stovežatej” Prahy - Pražského orloja na Staroměstského náměstí nájdete luxusný 5-hviezdičkový hotel Emblem.  Okrem krásneho interiéru hotela v štýle Art Deco má hotel ešte jedno veľké plus. Na streche hotela si môžete užiť privátny masážny bazén s excelentným výhľadom. A to bez ohľadu na to, či je zima alebo leto.

Neprehliadnite: 5 tipov na letnú dovolenku: Destinácie letecky do 2 a pol hodiny, kam môžete vyraziť hneď teraz

Apartmány Ladná, Ladná

Ak si chcete vychutnať skutočné súkromie a pokoj uzatvoreného komplexu, Apartmány Ladná sú pre vás to pravé. Doslova zaujme vonkajší bazén, ktorý je ako “vystrihnutý” z Pinterestu či dovolenkového katalógu svetových luxusných rezortov. Moravský bazénový skvost uchváti aj zabudovaným barom. Toto zaváňa skutočne prvotriednym oddychom!

Prečítajte si tiež: Horúci favoriti na letnú dovolenku 2019: Je medzi nimi tiež krajina, ktorú spopularizovali Meghan a Harry

Spa Aphrodite, Rajecké Teplice

V prostredí úchvatnej prírodnej scenérie Národného parku Malá Fatra sa nachádza kúpeľný hotel Aphrodite, ktorého súčasťou je i aquapark s krytými i vonkajšími bazénmi s termálnou vodou. Okrem kúpania si môžete vychutnať i luxusné procedúry, ktoré si nevedia vynachváliť predovšetkým páry.

Plaza Beach Solivar, Prešov

Za exotikou a slanou vodou nemusíte chodiť ďaleko. Cítiť sa ako na dovolenke pri mori, môžete aj v Prešove! Plaza Beach Solivar je moderné letné kúpalisko, ktoré ponúka okrem kvalitného kúpania i plážové postele, palmy, pieskové pláže a pre Plazu Beach neodmysliteľný maják.

- Najčítanejšie -