Presunúť na hlavný obsah

Ideálne miesta na predĺžený víkend v zahraničí: Skvelé hotelové tipy, ktoré vás potešia priateľnou cenou

Cestovanie

Najlepšie európske zájazdy do krásnych miest, z ktorých sa budete vracať s neskutočnými zážitkami a ešte aj ušetríte. Do týchto miest sa zaručene oplatí ísť!

Túžite po výlete či dovolenke, ale neplánujete vyhodiť majland za letenky a drahé ubytovanie? Dá sa to aj lacnejšie, len treba vedieť hľadať tie správne miesta. Poradíme vám, ako na to.

Mohlo by vás zaujímať: Maroko a mesto Marrákeš vás svojou atmosférou dostane: Kvôli tomuto ho budete chcieť navštíviť

Barcelona 

Útek do slnečného kozmopolitného mesta zaručuje zábavu, kultúru a najmä skvelé jedlo. Ak sa chcete vybrať na toto nádherne miesto, určite využite služby hotela Melia. Moderný hotel s prekrásnym výhľadom a priateľským personálom obsahuje wellness aj fitnescentrum. Izbu si tu rezervujete od 110 eur.

Rím

Popíjať Aperol v jednom z historicky najkrajších miest na svete je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov dobrého jedla, umenia a historických budov. Vychutnajte si noc v 4-hviezdičkovom hoteli Royal Court. Skvelá lokalita v centre mesta a okázalé priestory budovy sú obrovskou výhodou. Tento hotel si budete pochvaľovať.

Benátky

Ponorte sa do krásy Benátok a ich slávnej lagúny. Vychutnajte si rozprávkové priestory 4-hviezdičkového hotela Sant´Elena, ktorý je pôvodným benátskym kláštorom. Dnes slúži najmä ako hotel pre príjemné víkendy s rodinami a deťmi.

Paríž

Mesto lásky má v lete omnoho väčšie čaro, než po zvyšok roka. Neváhajte preto a vyberte sa so svojím partnerom na romantický víkend vo dvojici. Nájsť lacné letenky dnes už nie je žiaden problém a výber hotela si nechajte poradiť od nás. Hotel Montmarrte má všetko, čo potrebujete mať a ceny izieb sú v optimálnej výške.

Inšpirujte sa: Najromantickejšie miesta na svadbu v okolí Slovenska: Tieto kaštiele sú ako stvorené pre váš veľký deň!

Praha

Ani víkend v prekrásnej Prahe nemusí byť na zahodenie. Vyberte sa so svojou polovičkou na predĺžený víkend k susedným Čechom a využite možnosti hotela Leon D´oro. Toto miesto sa nachádza len 100 metrov od starého mesta a historického centra, čo ako turisti zaručene oceníte. Nechajte sa očariť vkusne zariadenými izbami  a užite si svoj víkend.

- Najčítanejšie -